Zwycięstwo SP Nienaszów

Dnia 17 maja byliśmy organizatorem turnieju szkól podstawowych rocznik 2004 o puchar dyrektora ZS w Nienaszowie. W turnieju tym brały udział reprezentacje szkół z Draganowej, Samoklęsk, Osieka Jasielskiego, Łysej Góry, Makowisk, Nowego Żmigrodu i dwie drużyny z Nienaszowa. Turniej odbywał się na dwóch boiskach jednocześnie. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy w których rozegrano mecze systemem każdy z każdym. W rozgrywkach grupowych prym wiodły drużyny z Samoklęsk i Nienaszowa, które wygrały wszystkie swoje mecze. Następnie rozegrano półfinały i finały systemem pucharowym. W finale spotkały się dwie najlepsze w tym dniu drużyny. Bardzo wyrównany i trzymający w napięciu mecz finałowy zakończył się zwycięstwem Nienaszowa nad Samoklęskami 1-0. Po zakończeniu turnieju rozdano dyplomy i puchary oraz statuetki dla najlepszego zawodnika z każdej drużyny. Końcowa klasyfikacja + wyróżnieni zawodnicy przedstawia się następująco:

1. SP Nienaszów I   -  Miłosz Gierlasiński

2. SP Samoklęski   -   Sebastian Ratuszniak

3.  SP Makowiska   -   Adrian Betlej

4.  SP Draganowa   -   Patryk Słowik

5.  SP Nienaszów II   -   Szczepan Tomasik

6.  SP Nowy Żmigród   -   Gryziec Wiktor

7.  SP Osiek Jasielski   -   Sebastian Haśko

8.  SP Łysa Góra   -   Karol Dziwak

Turniej odbył się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Obyło się bez kontuzji i bez kartek. Każda drużyna rozegrała po pięć piętnastominutowych meczy. Prawie w każdej drużynie byli chłopcy trenujący piłkę nożną w Beniaminku Krosno, AP Jasło, UKS 6 Jasło czy UKS "TEMPO" Nienaszów co spowodowało wysoki poziom turnieju. Drużyna UKS "TEMPO" Nienaszów złożona z uczniów szkół w Nienaszowie i Nowym Żmigrodzie wygrała dzień później turniej w Krośnie. Organizator zapewnił dla wszystkich uczestników napoje oraz ciepły posiłek - bigos przygotowany przez radę rodziców ZS w Nienaszowie. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne turnieje organizowane przez SZ w Nienaszowie i UKS "TEMPO" Nienaszów a wszystkich chętnych z rocznika 2004 i 2005 do zapisywania się do tworzącej się drużyny młodzików.