Zwycięstwo rocznika 2004 w Krośnie

Wyjeżdzając na turniej bez zawodnika rezerwowego trudno jest się spodziewać sukcesu. Miłą niespodziankę sprawili sobie i trenerom chłopcy z rocznika 2004 wygrywając III urodzinowy turniej Koniczynki Krosno. W turnieju brało udział pięć drużyn, które rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Po bardzo dobrej i rozsądnej grze wygraliśmy z Olimpik 2014 Zręcin 3-0, Koniczynką Krosno 3-1, Bardomedem Krosno 2-1 i zremisowaliśmy z Karpatami MOSIR Krosno 0-0. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.  UKS "TEMPO" Nienaszów   -   10 pkt.

2. Karpaty MOSIR Krosno   -   8 pkt.

3. KAP Bardomed Krosno   -   6 pkt.

4. KONICZYNKA Krosno   -   4 pkt.

5.  OLIMPIC 2014 Zręcin   -   0 pkt.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kacper Majka a na słowa pochwały zasłużył bardzo dobrze spisujący się w obronie Wiktor Gryziec po raz pierwszy reprezentujący barwy Tempa Nienaszów. Słowa uznania należą się wszystkim zawodników za dyscyplinę taktyczną i umiejętne rozłożenie sił na wszystkie mecze. Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Majka, Miłosz Gierlasiński, Wiktor Gryziec, Fabian Gromkiewicz, Dawid Gierlasiński i Dominik Romanek.