zamknij reklamę

Turnieje

SEZON 2017

25 luty sobota - Turniej rocznika 2004 w Jaśle

25 luty sobota - Turniej rocznika 2007 w Bardejovie

4 marzec sobota - turniej rocznika 2007 w Brzozowie

11-12 marzec  -  Beniaminek Krosno Cup rocznika 2009

......................................................................................................................................................................

2017

18 luty - Turniej rocznika 2007 w Dukli - V miejsce

12 luty - Turniej rocznika 2009 w Jaśle  -  V miejsce

11 luty - Turniej rocznika 2010 w Dukli - nie prowadzono klasyfikacji

8 luty  – Powiatowa Liga Szkół Podstawowych rocznika 2006 - II miejsce

4 luty - Turniej rocznika 2009 w Dukli  I miejsce

29 styczeń – Turniej rocznika 2009 w Czarnej - III miejsce

28 styczeń - Turniej rocznika 2004 w Zagórzu - III miejsce

27 styczeń  - Turniej rocznika 2008 w Dukli  -  VI miejsce

25 styczeń  - Turniej rocznika 2006 w Dukli  -  II miejsce

23 styczeń - Turniej rocznika 2004 w Dukli  -  VI miejsce

22 styczeń – Turniej rocznika 2007 w Czarnej  -  II  miejsce

21 styczeń – Turniej rocznika 2004 w Czarnej  -  III miejsce

16 styczeń – Turniej rocznika 2006 w Jaśle - II i VII miejsce

12 styczeń  – Powiatowa Liga Szkół Podstawowych rocznik 2006 - II miejsce

8 styczeń  -  Profbud Liga rocznik 2009 - VI miejsce

7 styczeń  -  Profbud Liga rocznik 2006 - VI miejsce

........................................................................................................................................................................

2016

18 grudzień  - Turniejr ocznika 2009/10 w Jaśle - III miejsce

18 grudzień  - Profbud Liga rocznik 2006 - VI miejsce

17 grudzień  - Profbud Liga rocznik 2009 - V miejsce

11 grudzień - Profbud Liga rocznik 2009 - V miejsce

10 grudzień  - Profbud Liga rocznik 2006 - V miejsce

7 grudzień – Powiatowa Liga Szkół Podstawowych rocznik 2006 - I miejsce

6 grudzień  – Sparing żaków z rocznika 2009  w Dukli

3 grudzień – Mikołajkowy Diecezjalny Turniej piłkarski rocznika 2007 - IV miejsce 

29 listopad – Turniej piłki nożnej klas II Szkół Podstawowych w Nienaszowie - III miejsce

27 listopad  - Profbud Liga rocz0 – 13:30nik 2006  -  III miejsce i awans do Ligi Mistrzów

26 listopad  - Profbud Liga rocznik 2009  - I miejsce i awans do Ligi Mistrzów

21 listopad  – Powiatowa Liga Szkół Podstawowych rocznik 2006  -  I miejsce

20 listopad  - Profbud Liga rocznik 2009  -  I miejsce

19 listopad  - Profbud Liga rocznik 2006 - III miejsce

13 listopad - Profbud Liga rocznik 2006 - II miejsce

12 listopad - Profbud Liga rocznik 2009 - I miejsce

4 listopad - Puchar Tymbarka rocznik 2009 - I miejsce

4 listopad - Puchar Tymbarka rocznik 2007 - II miejsce

28 październik – Powiatowa Liga Szkół Podstawowych rocznik 2006 - I m.

23 październik - Beniaminek Kids Liga - FINAŁ. Rocznik 2004 - 3 m, 2007 - 5 m, 2009 - 3 m

21 październik -  mecz ligi młodzika z Naftą Jedlicze  6-1.

16 październik- Beniaminek Kids Liga IV runda. Rocznik 2004 - 2 m, 2007 - 3 m, 2009 - 1m

14 październik  -  mecz ligi młodzika z LKS Skołyszym 5-0

9 październik - Beniaminek Kids Liga III runda. Rocznik 2004 - 2 m, 2007 - 3 m, 2009 - 1m

7 październik - mecz ligi młodzika z Koniczynką Krosno 9-0

30 wrzesień - mecz ligi młodzika z Duklą 0-2.

25 wrzesień - Beniaminek Kids Liga II runda. Rocznik 2004 - 2 m,.2007 - 4m,,2009 - 1m.

23 wrzesień  - mecz ligi młodzika z Wojaszówką 0-3.

20 wrzesień - turniej szkól podstawowych klas IV - I i V miejsce.

18 wrzesień - Beniaminek Kids Liga 1 runda.  Rocznik 2004 - 2 m, .2007 - 4m, ,2009 - 1m.

14 wrzesień - turniej szkól podstawowych w Nienaszowie - II miejsce

13 wrzesień  - mecz ligi młodzika z Beniaminkiem Krosno  2-6

9 wrzesień - mecz ligi młodzika ze Standardem Swięcany 3-0

2 wrzesień - mecz ligi młodzika z OKS Sobniów 1-3

28 sierpień - turniej rocznika 2009 w Jaśle. Nie prowadzono klasyfikacji.

27 sierpień - turniej rocznika 2007 w Jaśle - VI miejsce

19 sierpień - sparingi rocznika 2007, 2008 i 2009 z Sandomierzem i Bardomedem - Hala Krosno.

5 sierpień - Turniej Klubów Partnerskich 2006 - 5 zwycięstw, 1 remis i 1 przegrana - brak klasyfikacji 

26 lipca - Miniturniej EURO w Krośnie pod balonem rocznik 2007/2009 - 1 i 3 miejsce.

24 lipca  - Sanok Cup dla rocznika 2006 - III miejsce.

19 lipca  - Mini Euro w Krośnie pod balonem rocznik 2006 - 1 miejsce, 2007- 1 i 5 m.

13 lipiec   - zajęcia w Krośnie pod balonem.

22 czerwiec - Sparing młodzików z MOSiR-em Dukla  8-0

19 czerwiec - Snieżka Cup w Dębicy - III miejsce rocznika 2009

16 czerwiec - sparing z Łękami Dukielskimi 4-3

11 czerwiec - Turniej rocznika 2009 - Nienaszów - 3 i 8 miejsce

5 czerwiec - Turniej rocznika 2008 w Dukli - 4 miejsce

4 czerwiec- Turniej rocznika 2009 Wilczki Lesko Cup 2016 - turniej bez klasyfikacji 4 zwycięstwa 2 remisy 1 porażka

1 czerwiec - turniej rocznika 2008 - Koniczynka Krosno 4 miejsce

​27 maj  - Turniej rocznika 2008 i młodsi w Bajdach - 2 miejsce.

25 maj  - Turniej rocznika 2006 - Koniczynka Krosno 1 miejsce, Konrad Gołąb królem strzelców a Tomek Misiołek               najlepszym bramkarzem turnieju

18 maj  - Turniej rocznika 2004 - Koniczynka Krosno 1 miejsce, Kacper Majka najlepszym bramkarzem turnieju

17 maj  - Turniej szkól podstawowych rocznik 2004 - Nienaszów 1 i 5 miejsce

9 kwiecień 2016 - Finał wojewódzki turnieju o puchar Tymbarku rocznik 2004 - 13 miejsce

19 marzec 2016 - Turniej rocznika 2006 - Brzozów - I miejsce

27 luty 2016 - Turniej rocznika 2006 - Bukowsko - III miejsce

26 luty 2016 - Turniej rocznika 2004 MOSiR Dukla - IV miejsce

24 luty 2016 - Turniej rocznika 2006 MOSiR Dukla - I miejsce

22 luty 2016 - Turniej rocznika 2008 MOSiR Dukla - 7 miejsce

18luty 2016 - Turniej rocznika 2009 - Bukowsko - nie prowadzono klasyfikacji - 4 zwycięstwa i remis

15 luty 2016- Turniej rocznika 2008 - MOSiR Jasło - nie prowadzono klasyfikacji

14 luty 2016 -Profbud Liga rocznika 2006 w Krośnie - VI miejsce

11 luty 2016 - Halowa Liga Szkól Podstawowych rocznika 2005- MOSiR Jasło - V miejsce

6 luty 2016 - Turniej rocznika 2005- Besko - III miejsce

24 stycznia - Profbud Liga rocznika 2006 w Krośnie - IV miejsce

17 stycznia - Turniej rocznika 2004w Czarnej - VI miejsce

10 stycznia- Turniej rocznika 2009 w Czarnej - nie prowadzono klasyfikacji

9 stycznia -Profbud Liga rocznika 2006 w Krośnie - IV miejsce

..........................................................................................................................................................

2015

15 grudnia - Halowa Liga Szkól Podstawowych rocznika 2005- MOSiR w Jaśle - IV miejsce

12 grudnia - Profbud Liga rocznika 2006 w Krośnie - IV miejsce

05 grudnia - Mikołajkowy Turniej rocznika 2006 w Dukli - II miejsce.

04 grudnia -  Mikołajkowy Turniej rocznika 2008-9 w Nienaszowie - bez klasyfikacji drużynowej

22 listopad - Profbud Liga rocznika 2006 w Krośnie - III miejsce

20 listopad - Halowa Liga Szkól Podstawowych rocznika 2005- MOSiR w Jaśle IV miejsce

8 listopad - Profbud Liga rocznika 2006 w Krośnie - III miejsce

28 października - Turniej Tymbarka dla rocznika 2006 w Jaśle- II miejsce.

27 października - Turniej Tymbarka dla rocznika 2004 w Jaśle- I miejsce i awans do finału wojewódzkiego.

07 października- Turniej Orlika dla rocznika 2004 w Łańcucie - IV miejsce w województwie.

30 września - Turniej Orlika dla rocznika 2004 w Rogach - I miejsce i awans do finału wojewódzkiego

24 września- Turniej Orlika dla rocznika 2004 w Rogach - II miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego  

17 września - Turniej Orlika dla rocznika 2004 w Rogach - I miejsce i awans do następnej rundy eliminacji

12 września - turniej w Jaśle- rocznik 2006 - 6 miejsce na 12 drużyn

25.07. - Turniej rocznika 2005w Dobieszynie - 4 miejsce, Radek Majka został wybrany najlepszym zawodnikiem

2.07. -Turniej rocznika 2004 w Nienaszowie - 2 i 4 miejsce

21.06. - Turniej rocznika 2006 i młodsi w Tyczynie - nie prowadzono klasyfikacji

19.06. - Turnieje w Jaśle dla rocznika 2003, 2005 i 2007 - 2 miejsce,

03.06. - Turniej rocznika 2003 i młodsi w Nienaszowie - 3 miejsce

21.03.2015 - Turniej rocznika 2004- Kielnarowa - nie prowadzono klasyfikacji​

09.03.2015 - Powiatowy turniej dziewcząt rocznik 1999-2001 - MOSiR Jasło - 2 miejsce

28.02.2015- Turniej z cyklu Piłkarska Zima 2015 - rocznik 2004 i młodsi - Brzozów - 4 miejsce

25.02.2015 - Finał Ligi SzP dziewcząt- MOSiR Jasło - 3 miejsce​

21.02.2015- Turniej z cyklu Piłkarska Zima 2015 -rocznik 2005 i młodsi - Besko - 3 miejsce

20.02.2015 - Powiatowy Finał Pucharu Tymbarku rocznik 2003/2004- 2 miejsce

18.02.2015- Finał Ligi SZP chłopców- MOSiR Jasło - 3 miejsce

11.02.2015- Turniej chłopców rocznik 2002 i młodsi - MOSiR Dukla - 7 miejsce​

10.02.2015 - Turniej chłopców rocznik 2004 i młodsi - MOSiR Dukla - 8 miejsce, Dominik Romanek zdobył tytuł króla strzelców

09.02.2015- Turniej chłopców rocznik 2006 i młodsi - MOSiR Dukla - 4 miejsce

06.02.2015- Turniej chłopców rocznik 2006 i młodsi - MOSiR Jasło - 3 miejsce

05.02.2015 - Turniej chłopców rocznik 2004 i młodsi - MOSiR Jasło - 4 miejsce​

02.02.2015- Turniej chłopców rocznik 2002 i młodsi - MOSiR Jasło - 5 miejsce

25.01.2015- Turniej dziewcząt OPEN - Czarna koło Pilzna - 4 miejsce.

17.01.2015 - Turniej rocznika 2006 i młodsi - Organizator AP Jasło - 5 miejsce.

04.01.2015 r. - Rocznik 2003 turniej w Czarnej - 4 miejsce.

Odbyliśmy również sporo meczów szkoleniowych:

23.10 - MOSiR Dukla rocznik 2005 i młodsi

27.10 -MOSiR Dukla rocznik 2003 i 2004,

3.11. -MOSiR Dukla rocznik 2004i młodsi uczniowie SP Nienaszów

15.04 - UKS Łęki Dukielskie rocznik 2003/2004 i 2005/2006.

...............................................................................................................................................

2014

09.12. - I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2006 - MOSiR w Jaśle - II miejsce

29.11– Rocznik 2006 turniej Orzełki Cup w Brzozowie– II miejsce

12.11. - Rocznik 2005/6Turniej o Puchar Tymbarku - 2 miejsce w powiecie,

7.11. - Rocznik 2003/4 Turniej o Puchar Tymbarku - 2 miejsce i awans do finału powiatowego,

14.09. – Rocznik 2006 turniej w Gorlicach – nie prowadzono klasyfikacji,

30.03. - Turniej rocznika 2006 w Jaśle - II miejsce

15.03. - Turniej rocznika 2006 w Korczynie - I miejsce

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij