Zwycięstwo rocznika 2006 w Dukli.

W pierwszy dzień ferii zimowych rocznik 2006 brał udział w turnieju organizowanym przez MOSiR  Dukla. W turnieju wzieło udział 8 drużyn, które rozegrały po 7 meczy w systemie każdy z każdym. Nasza drużyna kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa pokonując kolejno Aktiv Pro Rymanów 2-0, MOSiR Dukla 3-1, LPFA Tarnowiec 3-1, Ekobal Sanok I 1-0, LKS Lubatowa 3-0, Ekobal Sanok II 4-1. Przed ostatnim meczem w  turnieju mieliśmy już pewne pierwsze miejsce. W tym meczu trener puścił w bój rezerwy, które zremisowały z Wilczkami Lesko 1-1. W turnieju wystąpili: Misiołek Tomasz, Żrebiec Kacper, Tomasik Szczepan, Laskoś Kacper, Majka Radek, Leśniak Wiktoria, Laskoś Julia, Marszał Sebastian, Pikul Kacper i Smyka Hubert. Trener Ireneusz Kiełtyka.