II miejsce rocznika 2006 w Bieczu

2 lutego odbył się IV halowy Turniej o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miasta.

W turnieju rocznika 2006 startowało 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasza drużyna znalazła się w grupie A. Wszystkie mecze grupowe zakończyły się naszym zwycięstwem kolejno z LKS Racławice 3-1, LKS Kobylanka 3-1 i KS Podhalanin Biecz 4-1. W grupie zajęliśmy pierwsze miejsce i w półfinale spotkaliśmy się z UKS 6 Jasło. Mecz ten również zakończył się naszym zwycięstwem 1-0. W finale spotkaliśmy się z LKS Łużna. Szybko stracona bramka ustawiła całe spotkanie. Przeciwnicy cofnęli się do obrony a my nie mogliśmy znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Po przegranym finale zajmujemy drugie miejsce a kolejne Podhalanin Biecz i UKS 6 Jasło.

W turnieju wystąpili: Misiołek Tomasz, Żrebiec Kacper(1), Laskoś Kacper(1), Tomasik Szczepan(1), Majka Radek(8), Leśniak Wiktoria, Marszał Sebastian, Pikul Kacper i Smyka Hubert.