4 x podium w Świerzowej

We wtorek 12 lutego trzy nasze drużyny brały udział w turniejach Olympic Winter Cup rocznika 2010 i 2009 w Świerzowej Polskiej.  W porannym turnieju rocznika 2010 wystawiliśmy dwie drużyny - chłopców i dziewczynek z rocznika 2008/2009.

Bezkonkurencyjni w tym turnieju okazali się chłopcy, którzy wygrali wszystkie swoje mecze pokonując dwukrotnie  Beniaminek Jedlicze 1-0 i 5-1, Nienaszów Girls 3-0, Zamczysko Odrzykoń 5-0 i Aktiv Pro Wiśniowa 3-0. Bardzo dobrze poradziły sobie również debiutujące na turnieju dziewczynki, które pokonały dwukrotnie Zamczysko Odrzykoń 1-0 i 3-0 oraz Aktiv Pro Wiśniowa 5-0. Niewiele zabrakło dziewczynkom do drugiego miejsca. Po bardzo wyrównanym meczu nieznacznie uległy Beniaminkowi 0-1 i naszym chłopcam 0-3. Ostatecznie chłopcy zwyciężyli a dziewczynki zajęły trzecie miejsce.

Królem strzelców turnieju został Kuba Bilski a najlepszym bramkarzem wybrano Martynę Ladzińską.

W turnieju wystąpili:

CHŁOPCY  -  Augustyn Jerzy, Szwast Grzegorz, Bilski Jakub, Ziomek Szymon, Spyrka Igor, Najba Kacper, Bogacz Jacek, Rogowski Szymon i Rogowski Kamil.

DZIEWCZYNKI  -  Kiełtyka Zosia, Kurowska Emilka, Kurowska Nikola, Ladzińska Martyna, Ladzińska Eliza, Wojdyła Milena, Marszał Kinga, Winiarska Martyna i Kopa Nikola

W popołudniowym turnieju  rocznika 2009 wystawiliśmy jedną drużynę.

Nasza drużyna wygrała kolejno z MOSiR Dukla 2-0, Aktiv Pro Rymanów I 3-1, Aktiv Pro Rymanów II 6-1. Niestety w ostatnim meczu turnieju brakło koncetracji i przegrana 1-3 z Beskidzką Akademią Piłkarską znacznie zagmatwała sytuację w tabeli. Trzy drużyny miały ten sam dorobek punktowy i o kolejności na podium decydowały bramki. Ostatecznie turniej wygrywa MOSiR Dukla, Tempo zajmuje drugie miejsce a na trzecim stopniu podium melduje się BAP.

W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Leśniak Szymon, Wrona Bartosz, Dziadosz Filip, Sudyka Adrian, Szwast Grzegorz, Kiełtyka Zosia i Marszał Kinga.

W środę 13 lutego na turniej do Świerzowej Polskiej udała się nasza drużyna z rocznika 2006.

W turnieju brało udział 6 drużyn, które rywalizowały ze sobą systemem mieszanym. Wyniki naszej drużyny:

UKS Tempo Nienaszów  -  LKS Moderówka 3-2 i 3-1

UKS Tempo Nienaszów  -  Aktiv Pro Rymanów I  4-0 i 2-0

półfinał - UKS Tempo Nienaszów  -  Korczyna Girls  2-0

finał  -  UKS Tempo Nienaszów  -  Aktiv Pro Rymanów II  7-1

W końcowym rozrachunku po sześciu zwycięstwach zajęliśmy zdecydowanie pierwsze miejsce.

W turnieju wystąpili: Misiołek Tomasz, Żrebiec Kacper, Gołąb Konrad, Tomasik Szczepan, Laskoś Kacper, Majka Radek, Leśniak Wiktoria, Marszał Sebastian, Pikul Kacper i Smyka Hubert. Trener Agnieszka Ciekielska.