Zwycięstwo rocznika 2009 w Dukli

W piątek 15 lutego kolejna nasza drużyna udała się na turniej MOSiR Dukla Cup. Tym razem był to rocznik 2009. Na turniej przyjechalo wyjątkowo dużo bo aż 11 zawodników i zawodniczek. Na turniej zgłosiło się 8 drużyn, które rozegrały po 7 meczy systemem każdy z każdym. Naszymi przeciwnikami byli kolejno EkobalSanok 3-1, Otryt Lutowiska 2-0, Bardomed Krosno 2-2, Aktiv Pro Rymanów 2-1, Lech Poznań FA 2-0, MOSiR Dukla I 2-1 i MOSiR Dukla II 5-1. Jeden remis i sześć zwycięstw dało nam bezapelacyjnie pierwsze miejsce w turnieju. Szeroka kadra na turniej pozwoliła oszczędzać siły na najważniejsze mecze i do końca zachowaliśmy zapas sił na decydujące mecze z MOSiR Duklą. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. UKS Tempo Nienaszów

2. Bardomed Krosno

3. MOSiR Dukla I

4. Ekobal Sanok

5. Aktiv Pro Rymanów

6. MOSiR Dukla II

7. Lech Poznań FA

8. Otryt Lutowiska

Bardzo dobry turniej rozegrał Szymek leśniak, który tym razem nie skupił się tylko na strzelaniu bramek ale uzyskał aż 10 asyst.  Został on wybrany do tzw. Dream Team i otrzymał oryginalną statuetkę. W turnieju wystąpili:

Palcar Filip(1), Wrona Bartosz(8), Leśniak Szymon(4), Sudyka Adrian(2), Kiełtyka Zosia(1), Łajdanowicz Jakub, Marszał Kinga, Dziadpsz Filip, Bilski Jakub(2), Spyrka Igor, Szwast Grzegorz.