Winter Cup rocznika 2009

Wsobotę 16 marca odbył się drugi turniej z cyklu Winter Cup w Nowym Żmigrodzie. W turnieju wystąpiło 8 drużyn z rocznika 2009 i młodsi: Bardomed Krosno, Bardomed 2010, Orzełki Brzozów, KS Pilzno, Tesla Stropkov, UKS Tempo Nienaszów, AP Goal Nowy Sącz I i II. Rozgrywki grupowe odbywały się systemem każdy z każdym. Druga faza turnieju odbywała się systemem pucharowym rozszeżonym. Pierwsza drużyna grupy A grała z czwartą drużyną grupy B itd. Rozgrywki grupowe decydowały o rozstawieniu w fazie pucharowej i nawet czwarta drużyna w grupie mogła jeszcze wygrać turniej.  W rozgrywkach grupowych zanotowaliśmy zwycięstwo z Teslą Stropkov 5-0 i dwa bezbramkowe remisy z Bardomedem i AP Goal Nowy Sącz. Te wyniki wystarczyły nam do zajęcia drugiego miejsca w grupie. W ćwiercfinale walczyliśmy z KS Pilzno. W meczu padł wynik bezbramkowy a w karnych wygraliśmy po bardzo dobrych interwencjach naszego bramkarza 5-4. W pólfinale wygraliśmy z Orzełkami Brzozów 1-0 po bramce strzelonej na 30 sekund przed końcem meczu. W finale musieliśmy uznać wyższośc grającej z meczu na mecz coraz lepiej drużyny AP Goal Nowy Sącz 0-4. W trakcie turnieju wszyscy zawodnicy zjedli pyszną pizzę przygotowaną przez bar Ryś w Nowym Żmigrodzie. Po zakończeniu turnieju trzy najlepsze drużyny otrzymały medale i puchary a najlepsi zawodnicy statuetki.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. AP Goal Nowy Sącz II

2. UKS Tempo Nienaszów

3. Bardomed Krosno

4. Orzełki Brzozów

5. KS Pilzno

6. Bardomed 2010

7. AP Goal Nowy Sącz I

8. MSK Tesla Stropkov

Najlepszy zawodnik turnieju  -  Kacper Krauz Bardomed Krosno,

Król strzelców  -  Szymon Bogdański AP Goal Nowy Sącz,

Najlepszy bramkarz  -  Filip Palcar UKS Tempo Nienaszów

Końcowa klasyfikacja turnieju świadczy że trafiliśmy do bardzo silnej grupy ponieważ zdobywcy pierwszych trzech miejsc w turnieju grali razem z nami w grupie B a turniej wygrała drużyna AP Goal Nowy Sącz, która w grupie zajęła dopiero trzecie miejsce. Myśle, że ta formuła turnieju się sprawdziła bo emocji nie brakowało do samego końca a mecze były bardzo wyrównane.

Na turnieju wystąpili: Palcar Filip, Sudyka Adrian, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Wrona Bartosz, Łajdanowicz Jakub, Dziadosz Filip, Głowacki Michał, Kiełtyka Zosia i Marszał Kinga.