Winter Cup 2019 - rocznik 2011

W niedzielę 10 marca odbył się pierwszy turniej z cyklu Winter Cup Nowy Żmigród 2019. Był to turniej rocznika 2011. W turnieju wystąpiło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Rozgrywki grupowe odbywały się systemem każdy z każdym. Druga faza turnieju odbywała się systemem pucharowym rozszeżonym. Pierwsza drużyna grupy A grała z czwartą drużyną grupy B itd. Rozgrywki grupowe decydowały o rozstawieniu w fazie pucharowej i nawet czwarta drużyna w grupie mogła jeszcze wygrać turniej. Nasza drużyna zameldowała się w bardzo okrojonym składzie gdyż na turniej nie przyszło sześciu zawodników. Okazało się że trafiliśmy do bardzo silnej grupy i wszystkie mecze grupowe przegraliśmy. W rozgrywkach systemem pucharowym musieliśmy uznać wyższość Beniaminka Krosno. W drugiej rundzie pokonaliśmy Start Rymanów i w meczu o 5 miejsce z AP Sanok padł remis 1-1. Mecz ten w karnych wygrali goście i to oni zajęli 5 a my 6 miejsce w turnieju. W trakcie turnieju wszyscy zawodnicy zjedli pyszną pizzę przygotowaną przez bar Ryś w Nowym Żmigrodzie. Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali medale, 3 najlepsze drużyny puchary a najlepsi zawodnicy statuetki. Kolejność końcowa Turnieju: