Turniej rocznika 2009 w Jaśle.

W sobotę 9 marca udaliśmy się na Turniej rocznika 2009 do Jasła. W turnieju wystąpiło 9 drużyn: Wisłoka Błażkowa, Diament Jodłowa, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Lech Poznań FA, UKS Tempo Nienaszów, UKS 6 Jasło, AP Goal Nowy Sącz I i II oraz AP Sanok. System rozgrywek każdy z każdym. Turniej bardzo nierówny w wykonaniu naszych zawodników. Potrafiliśmy wygrać ze zdobywcą III miejsca i zremisować z najsłabszą drużyną turnieju dla której był to jedyny zdobyty punkt. Dużo błedów w obronie i na bramce. W kilku meczach mogliśmy zdobyć więcej punktów ale jak się traci bramki na 4 sekundy do końca meczu to trudno o dobry wynik. Wygrywamy i remisujemy po 2 mecze a pozostałe przegrywamy. Turniej wygrywa AP Gool Nowy Sącz przed Termalicą Nieciecza i AP Sanok. My z dorobkiem 8 pkt. zajmujemy 7 miejsce w turnieju. Rewanż już za tydzień w turnieju w Nowym Zmigrodzie.

Na turnieju wystąpili: Palcar Filip, Sudyka Adrian, Wrona Bartosz, Łajdanowicz Jakub, Dziadosz Filip, Głowacki Michał, Kiełtyka Zosia, Marszał Kinga, Szwast Grzegorz i Ziomek Szymon,