Akcja Rywalizacja w Sieniawie.

W niedzielę 3 marca w Sieniawie odbywały się dwa turnieje piłki nożnej. Rano grał rocznik 2009 a po południu rocznik 2010 w którym wystawiliśmy dwie drużyny: chłopców i dziewczynki.

W porannym turnieju rocznika 2009 zagrało 6 drużyn systemem każdy z każdym. Graliśmy kolejno z Remix Niebieszczany 3-0, MOSiR Dukla I 5-1, Aktiv Pro 1-1, Start Rymanów 6-0 i MOSiR Dukla II 0-4. Pierwsze dwa mecze to nasza zdecydowana przewaga i dominacja w każdym elemencie gry. Oba mecze kończymy wysokimi zwycięstwami. W trzecim meczu z Aktiv Pro znowu mamy dużą przewagę lecz nie potrafimy tego udokumentować bramkami. Zawodziła nas skuteczność pod bramką rywali a przeciwnikom wyjątkowo sprzyjało szczęście. Mecz kończy się remisem 1-1. W kolejnym meczu wysoko wygrywamy ze Startem Rymanów. W ostatnim meczu spotykamy się z MOSiR em Dukla II. Początkowo mecz bardzo wyrównany jak wszystkie w poprzednich turniejach. Po stracie bramki w naszym zespole coś się zacięło i tracimy kolejne bramki. Wysoka przegrana zepchnęła nas na trzecie miejace. Turniej wygrywa MOSiR Dukla II przed Aktiv Pro i UKS Tempo. Kolejne miejsca zajmują Remix Niebieszczany, MOSiR Dukla I i Start Rymanów. Nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Filip Palcar.

W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Sudyka Adrian, Leśniak Szymon, Wrona Bartosz, Łajdanowicz Jakub, Dziadosz Filip, Głowacki Michał, Gierlasiński Wiktor i Kiełtyka Zosia. Trener Wojtek Kiełtyka.

W popołudniowym turnieju również zagrało 6 drużyn systemem każdy z każdym. Nasze drużyny spotkały się już w pierwszym meczu w którym padł remis 1-1. W szystkie pozostałe mecze chłopcy rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając kolejno z Aktiv Pro Rymanów 2-1, Wilczkami Lesko 2-0, Aktiv Pro Zarszyn 5-1 i Orzełkiem Bażanówka 3-0. Dziewczynki po wysoko przegranym meczu z Wilczkami Lesko 0-4 wzięły się do roboty i kolejne mecze walczyły z chłopcami jak równy z równym. Wyniki kolejnych meczy - Aktiv Pro Zarszyn 0-1, Orzełki Bażanówka 1-0, Aktiv Pro Rymanów 1-2. Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. UKS Tempo Nienaszów

2. Aktiv Pro Rymanów

3. Aktiv Pro Zarszyn

4. Wilczki Lesko

5. Tempo Girls

6. Orzełek Bażanówka

Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Jakub Bilski.

W turnieju wystąpili:

CHŁOPCY Szwast Grzegorz, Spyrka Igor, Bilski Jakub, Ziomek Szymon, Augustyn Jerzy, Korzeń Filip, Rogowski Szymon, Rogowski Kamil i Gryziec Gracjan.

DZIEWCZYNKI  Wojdyła Milena, Kiełtyka Zosia, Kurowska Emilia, Szydło Natalia, Ladzińska Eliza, Kurowska Nikola, Babirecka Laura, Marszał Kinga i Kopa Nikola.