Zwycięstwo rocznika 2010 w Dukli.

W sobotę 23 lutego udaliśmy się na turniej MOSiR Dukla Cup rocznika 2010. Turniej mocno obsadzony. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które rozegrały po 6 meczy systemem każdy z każdym. Przed turniejem zakładałem że dużym sukcesem będzie zajęcie 4 czy 3 miejsca. Pierwsze dwa zwycięstwa 5-0 z Beniaminek Soccer Schools i 2-1 z MOSiR Dukla II były zapowiedzią dobrej gry naszej drużyny. W trakcie turnieju okazało się, że nasza drużyna ma charakter. Z pierwszą drużyną gospodarzy przegrywaliśmy już 0-2 i zdołaliśmy doprowadzić do remisu co w końcowym rozrachunku zadecydowało o naszym zwycięstwie w całym turnieju. Kolejne mecze to nasze zwycięstwa 2-1 z AP Sanok, 2-1 z Beniaminkiem Krosno. Najwięcej radości sprawiło drużynie zwycięstwo z Beniaminkiem Krosno co dawało nam już co najmniej drugie miejsce w turnieju. Sukces zapewniła nam wygrana 3-0 z Wilczkami Lesko. Nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika drużyny otrzymała Kinga Marszał, która rządziła na obronie i niejednokrotnie ratowała nasz zespól z opresji. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. UKS Tempo Nienaszów

2. MOSiR Dukla I

3. Beniaminek Krosno

4. Wilczki Lesko

5. AP Sanok

6. MOSiR Dukla II

7. Beniaminek Soccer Schools

Na turnieju wystąpili: Szwast Grzegorz, Bilski Jakub(5),  Ziomek Szymon(2), Łajdanowicz Jakub(4), Spyrka Igor(1), Augustyn Jerzy(1), Marszał Kinga i Winiarska Martyna.