Winter Cup rocznika 2010

W niedzielę 17 marca odbył się ostatni turniej z cyklu Winter Cup w Nowym Żmigrodzie. W turnieju wystąpiło 8 drużyn z rocznika 2010 i młodsi: Bardomed Krosno, MULKS Pustyny, AP Jasło, Diament Jodłowa, MOSiR Dukla, Aktiv Pro Zarszyn, FMT Morgan Frysztak i UKS Tempo Nienaszów, Rozgrywki grupowe odbywały się systemem każdy z każdym. Druga faza turnieju odbywała się systemem pucharowym rozszeżonym. Pierwsza drużyna grupy A grała z czwartą drużyną grupy B itd. Rozgrywki grupowe decydowały o rozstawieniu w fazie pucharowej i nawet czwarta drużyna w grupie mogła jeszcze wygrać turniej. Rozgrywki grupowe zakończyliśmy na 4 miejscu zdobywając tylko jeden punkt w meczu z AP Jasło. 1-1. Następne dwa mecze nieznacznie przegraliśmy 1-2 z MULKS Pustynia i 0-1 z FMT Morgan Frysztak. W meczu cwiercfinałowym zremisowaliśmy z MOSiR Dukla 1-1 a w karnych wygraliśmy 3-2. W półfinale znowu spotkaliśmy się z AP Jasło i znowu padł remis 1-1. Tym razem karne lepiej wykonywali nasi przeciwnicy i wygrali tę wojnę nerwów 4-3. W meczu o trzecie miejsce z Bardomedem Krosno długo utrzymywał się bezbramkowy remis i dopiero na 30 sekund przed końcem meczu przeciwnicy strzelili bramkę na 1-0.   W trakcie turnieju wszyscy zawodnicy zjedli pyszną pizzę przygotowaną przez bar Ryś w Nowym Żmigrodzie. Po zakończeniu turnieju trzy najlepsze drużyny otrzymały medale i puchary a najlepsi zawodnicy statuetki.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. MULKS Pustynia

2. AP Jasło

3. Bardomed Krosno

4. UKS Tempo Nienaszów

5. MOSiR Dukla

6. FMT Morgan Frysztak

7. Diament Jodłowa

8. Aktiv Pro Zarszyn

Najlepszy zawodnik turnieju  -  Jakub Kasprzyk MULKS Pustynia

Król strzelców  -  Daniel Szczurek MOSiR Dukla

Najlepszy bramkarz  -   Grzegorz Szwast UKS Tempo Nienaszów

Na turnieju wystąpili: Szwast Grzegorz, Spyrka Igor, Bilski Jakub, Ziomek Szymon, Augustyn Jerzy, Korzeń Filip, Rogowski Szymon, Rogowski Kamil, Ladzińska Eliza i Winiarska Martyna.