Rocznik 2006 trzecią drużyną w województwie.

Rocznik 2006 trzecią drużyną w województwie.

ROCZNIK 2006 TRZECIĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE

Po udanych eliminacjach w Nowym Żmigrodzie zakwalifikowaliśmy się do finałów wojewódzkich, które odbyły się 24 listopada w Tryńczy. Do Tryńczy udaliśmy się w osłabionym składzie, ponieważ zabrakło naszych dwóch podstawowych zawodników. O godz. 8:30 odbyło się losowanie i do naszej grupy trafiły drużyny z Dynowa i Jarosławia.

Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z Jarosławiem. Początek spotkanie nie wyglądał obiecująco, ponieważ już po dwóch minutach przegrywaliśmy 2-0. Jednak z każdą minutą nasza drużyna wyglądała coraz lepiej. Po ładnej akcji bramkę na 2-1 zdobył Szczepan Tomasik a już po chwili wyrównał Radek Majka. Inicjatywa była po naszej stronie a bramkę na 2-3 zdobył Konrad Gołąb. Jednak nie zdołaliśmy utrzymać prowadzenia i mecz zakończył się remisem 3-3.
Kolejne spotkanie zagraliśmy z zawodnikami z Dynowa. Cały mecz przebiegał po naszej myśli. Przeciwnicy kilka razy stwarzali zagrożenie, jednak tego dnia w bramce świetnie spisywał się Dominik Klimczak. Wynik mógł być wyższy jednak zabrakło nam skuteczności. Ostatecznie wygraliśmy 2-0 a bramki zdobyli Konrad Gołąb i Radosław Majka.
W najważniejszym meczu tego dnia, ponieważ od niego zależało wejście do grona najlepszych, zagraliśmy z drużyną Stali Rzeszów. Można śmiało powiedzieć, że było to najlepsze spotkanie, jakie kibice oglądali tego dnia w Tryńczy. Typowy mecz walki a zawodnicy zostawili serce na boisku. Niczym nie odbiegaliśmy od naszych rywali. Pokazaliśmy charakter i dzięki temu, udało nam się w tym meczu zwyciężyć. Każdy z naszych zawodników walczył od pierwszej do ostatniej sekundy. Zwycięską bramkę zdobył Kacper Źrebiec i z końcowym gwizdkiem już wiedzieliśmy, że jesteśmy w najlepszej trójce na podkarpaciu.

W meczach finałowych odczuliśmy zmęczenie i oba spotkania z Mielcem i Beniaminkiem Krosno przegraliśmy. Jednak cieszymy się z niemałego sukcesu, jaki zdobyli nasi zawodnicy. Jest to największe osiągnięcie naszego klubu. Z pewnością będzie to motywacją do dalszej pracy. Pokazaliśmy, że nawet tak mały klub jak UKS TEMPO NIENASZÓW może osiągać wielkie sukcesy.
W turnieju wystąpili: Dominik Klimczak, Kacper Źrebiec, Szczepan Tomasik, Konrad Gołąb, Radosław Majka, Sebastian Marszał, Hubert Smyka, Kacper Pikul, Julia Laskoś i Zosia Kiełtyka.
Trener: Ciekielska Agnieszka

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.Piłkarskie NadziejeMielec
2.Beniaminek Profbud Krosno
3.UKS TEMPO Nienaszów
4.UKS Orlik Przemyśl
5.Góral Tryńcza Futsal-Team
6.Akademia Piłkarska Stal Rzeszów
7.Szkółka Piłkarska ŁKS Stal Łańcut
8.JKS Jarosław
9.Dynovia Dynów

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości