Turniej Winter Cup rocznika 2007.

Turniej Winter Cup rocznika 2007.

Pierwszego grudnia w Nowym Żmigrodzie odbył się turniej rocznika 2007 w którym wzięło udział 8 mocnych drużyn z Podkarpacia i Małopolski. Po rozgrywkach grupowych w których zajęliśmy drugie miejsce za AP Sanok odbyły się ćwierćfinały. Turniej rozegrany został w trochę innej formule. Po rozgrywkach grupowych wszystkie mecze odbyły się systemem pucharowym począwszy od ćwierćfinałów. W ten sposób nawet drużyna, która zajęła 3 lub 4 miejsce w grupie mogła wygrać turniej. Nasza drużyna mierzyła się z UKS 6 Jasło I. W meczu padł wynik remisowy 1-1. O zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne. W karnych goście okazali się lepsi zwyciężając 3-2. W meczu o piąte miejsce pokonujemy MOSiR Dukla 1-0. Na wyróżnienie zasługuje Radek Majka oraz najmłodszy zawodnik turnieju Szymon Leśniak, który dzielnie radził sobie ze starszymi o dwa lata przeciwnikami i strzelił nawet dwie bramki. Bardzo dobry występ zanotował również Hubert Smyka, który zastąpił na bramce chorego Dominika Klimczaka.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. AP Sanok

2. UKS 6 Jasło

3. UKS 6 Jasło II

4. AP Jasło

5. UKS Tempo Nienaszów

6. MOSiR Dukla

7. Olympic 2014 Zręcin

8. Podhalanin Biecz

Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Wojewódka Dominik - król strzelców, Mamroł Wiktor - najlepszy bramkarz i Gołda Kacper - najlepszy zawodnik turnieju.

W turnieju wystąpili:

Dominik Klimczak, Hubert Smyka, Radek Majka, Sebastian Marszał, Mateusz Musiał, Mateusz Szudy, Jakub Otrębski, Jakub Szudy, Julka Laskoś, Zosia Kiełtyka i Szymon Leśniak.

Dziękujemy naszym sponsorom, którymi byli Pensjonat i Restauracja "Wichrowe Wzgórze" (puchary statuetki i medale) oraz masarnia w Nowym Żmigrodzie (szynki i kiełbasy na kanapki). Dziękuję również pani Dorocie Marszał za prowadzenie stołu z kanapkami i napojami.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości