Turniej Winter Cup rocznika 2010.

Turniej Winter Cup rocznika 2010.

W sobotę 24 listopada odbył się pierwszy turniej cyklu Winter Cup dla rocznika 2010. W turnieju tym wystąpiło 7 drużyn w tym dwie nasze drużyny. System rozgrywek każdy z każdym. Turniej był bardzo wyrównany. Padło wiele remisów a o zwycięstwie często decydowała jedna bramka. Najlepiej w turnieju radziła sobie drużyna MOSiR Dukla, która wygrała wszystkie mecze. O pozostałe miejsca na podium do ostatniej kolejki biło się 4 drużyny. Nasza pierwsza drużyna zanotowała dwa zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki. Nasza druga drużyna zanotowała jedno zwycięstwo a pozostałe mecze zakończyły się porażkami. Końcowa kolejność w turnieju:

1. MOSiR Dukla

2. LPFA Kołaczyce

3. Czarnowia Czarna

4. Global Soccer Academy Jasło

5. UKS Tempo Nienaszów I

6. UKS Tempo Nienaszów II

7. FK Svidnik

Po zakończeniu turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali medale i dyplomy a trzy najlepsze ekipy okazałe puchary. Rozdano również trzy wyróżnienia indywidualne. Królem strzelców został zdobywca 11 bramek Daniel Szczurek z drużyny MOSiR Dukla. Najlepszym zawodnikiem został Mikołaj Galej z LPFA Kołaczyce a najlepszym bramkarzem Michal Kucer z FK Svidnik. W trakcie trwania turnieju wszyscy korzystali ze szwedzkiego stołu gdzie można było zjeść drożdżówkę lub kanapkę i napić się kawy lub herbaty. Dziękujemy głównemu sponsorowi turnieju - Masarni w Nowym Żmigrodzie, która ufundowała puchary, statuetki i medale oraz przekazała swoje wyroby do kanapek. Dziękuję również rodzicom za obsługę tego stołu.

W turnieju wystąpili:

UKS Tempo I - Grzegorz Szwast, Jakub Bilski, Igor Spyrka, Szymon Ziomek, Witold Mroczka, Filip Korzeń i Eliza Ladzińska.

UKS Tempo II - Jacek Bogacz, Szymon Rogowski, Kamil Rogowski, Kacper Najba, Przemysław Tabaka i Martyna Winiarska.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości