zamknij reklamę

Nabór rocznika 2010 i młodszych

Nabór rocznika 2010 i młodszych

Tworzymy nową grupę do której zapraszamy dzieci urodzone w rocznikach 2010, 2011 i 2012 oraz początkujących z rocznika 2009. Pierwsze zajęcia na których było 8 dzieci odbyły się 8 grudnia o godzinie 14,45.  Zapraszamy wszystkich chętnych na następne zajęcia, które odbywać się będą we wtorki w godzinach 16,00 - 17,15 oraz czwartki od 14,45 do 16,00. Jesteśmy szkółką partnerską Beniaminka Krosno i szkolimy według programu " Bambini Football".

Aby Państwa dziecko stało się częścią naszego kolorowego,piłkarskiego świata, wystarczy tylko przejść na zajęcia. 

Oferujemy:

  • profesjonalne treningi,
  • udział w turniejach piłkarskich,
  • przyjazną atmosferę,
  • obozy piłkarskie,
  • naukę odpowiedzialności, współpracy z innymi, zasad fair play

Cały czas trwa nabór starszych roczników - wystarczy przyjść na trening swojego rocznika. Szczegóły na stronie internetowej w zakładce treningi.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij