zamknij reklamę

1000 dni strony internetowej UKS "TEMPO" Nienaszów

1000 dni strony internetowej UKS "TEMPO" Nienaszów

9 grudnia minęło 1000 dni od założenia strony internetowej naszego klubu. Strona została zarejestrowana na portalu piłkarskim futbolowo.pl na którym obecnie jest zarejestrowane 5047 stron. Futbolowo.pl przez cały czas prowadzi rejestr wizyt i odsłon oraz ranking stron obejmujący odsłony w ostatnich 30 dniach. Przez ten czas naszą stronę odwiedzono 11 109 razy i zarejestrowano 216 283 odsłon. Rekord wizyt jednego dnia to 115 osób a odsłon 4080. Obecnie nasza strona znajduje się na 3 miejscu w rankingu a była już nawet druga. Początkowo wizyt i odsłon na naszej stronie było niewiele. Wszystko zmieniło się w czerwcu tego roku gdy organizowaliśmy turniej rocznika 2009 "MINI MISTRZOSTWA". Od tego turnieju zaczęliśmy publikować duże ilości zdjęć co znacznie zwiększyło ilość odsłon. Ranking oparty jest na ilości odsłon - każde oglądane zdjęcie to jedna odsłona. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony i oglądania zdjęć. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, sugestie co do wyglądu i treści strony prosimy o informacje na stmb@o2.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
  • |Tempo napisał
    W ustawieniach zmienić żeby na stronie głównej była widoczna tabela ligowa młodzików UKSu a nie seniorów LKSu

  • Typer Prezes napisał
    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> http://tiny.pl/gcz3x

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości