4 miejsce w Dukli

5 czerwca rocznik 2008 i młodsi brał udział w bardzo dobrze obsadzonym turnieju Dukla Cup. W turnieju wzięło udział osiem drużyn, które rozegrały po 7 maczy systemem każdy z każdym. Pierwsze dwa mecze przegrywamy z AP Jasło 1-2 i UKS 6 Jasło 0-4. Początkowe niepowodzenia nie załamują nas i następne spotkanie z UKS 6 Jasło II wygrywamy 4-0. Czwarty mecz to zacięty bój z MOSiR Dukla, które kończy się remisem 3-3. W następnym spotkaniu z Beniaminkiem Krosno przestraszyliśmy się utytułowanego przeciwnika i straciliśmy dwie bramki. Póżniej uspokajamy grę i strzelamy kolejno 3 bramki i mecz wygrywamy 3-2. Szóste spotkanie z bardzo dobrze dysponowanym tego dnia Bardomedem Krosno pomimo strzelenia pierwszej bramki przegrywamy 1-4. Ostatnie spotkanie rozgrywamy z kandydatem do zwycięstwa MOSiR-em Brzozów. Było to najlepsze spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Dyscyplina taktyczna i dobra gra w obronie pozwoliła nam na zdobycie jednego punktu po remisie 1-1. Stracone z nami punkty spowodowały stratę przez MOSiR Brzozów pierwszego miejsca. Turniej wygrywa UKS 6 Jasło przed MOSiR-em Brzozów, Bardomedem i UKS "TEMPO" Nienaszów. Następne miejsca zajmują Beniaminek Krosno, AP Jasło, MOSiR Dukla I UKS 6 Jasło II. W turnieju wzięli udział: Nawracaj Szymon, Miśkowicz Szymon, Majka Karol, Marszał Sebastian, Szymański Wiktor, Kiełtyka Zosia, Leśniak Szymon, Sudyka Adrian i Żrebiec Konrad. Marszał Sebastian otrzymał statuetkę dla wyróżniającego się zawodnika drużyny w turnieju. W krótkim czasie ten rocznik rozegrał trzy turnieje z coraz mocniejszymi przeciwnikami i z turnieju na turniej notował znaczne postępy. W pierwszym słabo obsadzonym turnieju zajmujemy drugie miejsce przegrywając z Olympic Zręcin. W nastęnym turnieju w Krośnie zwycięża MOSiR Dukla. My zajmujemy 4 miejsce a Olympic Zręcin ostatnie. W turnieju w Dukli znowu zajmujemy 4 miejsce a MOSiR Dukla 7.