MINI MISTRZOSTWA rocznika 2009

11 czerwca organizowaliśmy turniej piłkarski dla rocznika 2009 pod nazwą MINI MISTRZOSTWA.Turniej został rozegrany na 2 boiskach trawiastych 46 x 28 m. Bramki 5 x 2 m. Czas gry 15 minut. Drużyny grały w składach sześcioosobowych (bramkarz + 5). Do turnieju zgłosili się: UKS "TEMPO" Nienaszów - dwie drużyny, GSP Bukowsko, KAP Bardomed Krosno - dwie drużyny, Aktiv-Pro Rymanów - dwie drużyny i UKS 6 Jaslo, Przed turniejem podczas prezentacji drużyn  odbyło się losowanie w którym trenerzy wylosowali nazwy państw rywalizujących w Mistrzostwach Europy w grupie C i D. System rozgrywek i kolejność meczy była taka jak w Mistrzostwach Europy we Francji.

Wyniki losowania:

GRUPA C                                                                                         GRUPA D

Niemcy - Aktiv Pro II

2  -  2

Czechy - Turcja

1  -  2

Po rozegraniu meczy grupowych przewidzieliśmy 15 minutową przerwę w której wszyscy uczestnicy MINI MISTRZOSTW zjedli obiad - pierogi przygotowane przez rodziców. Następnie rozegrano mecze półfinałowe systemem pucharowym oraz mecze o 7, 5, 3 i 1 miejsce. Wyniki fazy pucharowej.

godzina

finał

Ukraina  -  Turcja

3  -  0

Po zakończeniu turnieju odbyło się rozdanie nagród drużynowych i indywidualnych. Kolejność końcowa turnieju i zawodnicy wyróżnieni:

1. Ukraina  -  Kornel Poznar                                                                                                                                                       2. Turcja  -  Miłosz Łabaj                                                                                                                                                             3. Czechy  -  Szymon Leśniak                                                                                                                                                     4. Polska  -  Damian Albrycht                                                                                                                                                     5. Hiszpania  -  Filip Czechowicz                                                                                                                                               6. Chorwacja  -  Antoni Dembiczak                                                                                                                                           7. Niemcy  -  Bartosz Golowski                                                                                                                                                 8. Irlandia Pln.  -  Gabriel Najba                                                                                                                                                Na turnieju UKS TEMPO Nienaszów reprezentowali:  Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Palcar Filip, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Kiełtyka Zosia = I drużyna i Kuczała Dawid, Gabriel Najba, Turczyk Bartosz, Jodłowski Mikołaj, Nawracaj Szymon, Szymański Wiktor, Dziadosz Filip = II drużyna. Za nami myślę że bardzo fajny i radosny turniej. Każdy zawodnik wyjechał z pamiątkowym medalem oraz z dużym bagażem doświadczeń i wrażeń. W turnieju uhonorowaliśmy najlepszych zawodników z każdego zespołu. Każdy zawodnik mógł posmakować pysznych pierogów, ciast, rogalików, mufinek przygotowanych przez rodziców. Były również słodycze oraz soczki a także możliwość uraczenia się gorącą kawą lub herbatą. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku !               Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.