Najmłodsi w Lesku

4 czerwca najmłodsi adepci piłki nożnej UKS "TEMPO" Nienaszów brali udział w dziecięcym turnieju piłkarskim żaków "WILCZKI CUP 2016". Mecze rozgrywały się równolegle na dwóch boiskach. Organizatorzy nie podawali wyników poszczególnych meczy i nie sporządzali tabeli końcowej - zwycięscami zawodów byli wszyscy młodzi piłkarze startujący w turnieju. Każda drużyna rozegrała 7 meczy po 18 minut. W pierwszym meczu spotykamy się z gospodarzami - I drużyną Wilczków Lesko. Po chaotycznym początku tracimy bramkę. Potem drużyna uspokaja grę i strzela dwie zwycięskie bramki. W drugim meczu spotykamy się z zawsze grożnym Beniaminkiem Krosno. Od początku gramy bez wiary i determinacji i tracimy szybko 3 bramki. Potem gra się wyrównuje i mamy nawet swoje sytuacje strzeleckie i składne akcje po których nawet kibice Beniaminka bili nam brawo. Mecz kończy się wynikiem 5-0 dla Beniaminka. Przegrany mecz nie załamuje drużyny i kolejny mecz z Aktiv Pro Rymanów wygrywamy 8-0 większość meczu grając zawodnikami rezerwowymi. Kolejny mecz to piłkarska wojna z Bardomedem Krosno. Składne akcje i piękne bramki z obu stron i końcowy wynik 3-3 świadczą o zaciętości tego spotkania. Następny przeciwnik to druga drużyna Wilczków Lesko z którą wygrywamy 9-0. Znowu oszczędzaliśmy najlepszych zawodników bo wiemy, że w kolejnym meczu czeka na nas grożny przeciwnik - Akademia Piłkarska Sanok. Mecz był bardzo podobny do spotkania z Bardomedem. Po raz drugi w tym turnieju niwelujemy różnicę dwóch bramek i remisujemy 3-3. Ostatni mecz to walka z zaprzyjażnioną Gminną Szkółką Piłkarską Bukowsko. Mecz kończy się naszą wygraną 4-0. W siedmiu rozegranych meczach notujemy 4 zwycięstwa 2 remisy i 1 przegraną. Strzelamy w sumie 29 bramek a tracimy 12. Turniej zdominował Beniaminek Krosno, który wygrał wszystkie mecze. Po turnieju można stwierdzić, że  mamy bardzo dobry atak potrafiący strzelać bramki lecz zdarza nam się dużo błędów w defensywie. W turnieju występowali: Kiełtyka Zofia, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Dziadosz Filip, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Palcar Filip, Sarna Dorian, Stoś Igor i Nawracaj Szymon.