Wilczki Cup rocznika 2010 w Lesku

W sobotę 25 maja rocznik 2010 udał się do Leska na turniej Wilczki Cup.

Turniej rozgrywał się na sztucznej murawie systemem każdy z każdym. Na połowie boiska gramy po 5+1. Rozegraliśmy 7 meczy po 20 minut. W pierwszym meczu pokonujemy Kolejarz Zagórz 2-1. Następnie remisujemy z Remixem Niebieszczany 2-2 i wygrywamy 4-1 z Otrytem Lutowiska. Po dłuższej przerwie gramy kolejno dwa mecze z Wilczkami Lesko 2-0 i AP Sanok II  1-4. Niestety mamy tylko dwóch rezerwowych i zmęczenie daje znać o sobie. Przegrywamy następny mecz z Global Soccer Academy Jasło 1-4. W ostatnim meczu turnieju gramy z pierwszą drużyną AP Sanok. Mamy jeszcze szanse na podium ale ten mecz musimy wygrać i czekać na rozstrzygnięcia w innych meczach. Mecz nie kończy się po naszej myśli, niestety przegrywamy 3-4 i zajmujemy 4 miejsce w turnieju.