Turniej o Puchar Starosty Jasielskiego w Nienaszowie

W czwartek 9 maja na stadionie w Nienaszowie odbył się drugi turniej pilki nożnej o Puchar Starosty Jasielskiego. Patronat honorowy nad imprezą objął poseł Bogdan Rzońca. W turnieju brało udział 12 szkól z powiatu Jasielskiego reprezentujące gminy Nowy Zmigród, Tarnowiec i Dębowiec, Rozgrywki toczyły się równocześnie na 3 boiskach o wymiarach 45 x 25m, bramki 5 x 2. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy w których odbyły się rozgrywki systemem każdy z każdym. Następnie drużyny, które zajęły 1 miejsca w swoich grupach rozgrywały między sobą mecze o miejsca 1-3, drużyny z 2 miejsc o miejsca 4-6 itd. W turnieju bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa w Nienaszowie, która wygrywając wszystkie mecze zdobyła pierwsze miejsce.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe (koszulki, plecaki i piłki).

Pan Poseł Bogdan Rzońca po zakończeniu dekoracji pogratulował zawodnikom wyników życząc dalszych sukcesów oraz spełniania zamierzonych celów i marzeń.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. SP Nienaszów

2. SP Łubno Szlacheckie

3. SP Desznica

4. SP Nowy Żmigród

5. SP Makowiska

6. SP Umieszcz

7. SP Tarnowiec

8. SP Glinik Polski

9. UNIA (SP Roztoki + SP Glinik Polski)

10. SP Dębowiec

11. SP Kąty