Turniej rocznika 2009 w Jaśle

22 wrzesień  - Turniej rocznika 2009 w Jaśle.

W turnieju wystąpiło 7 drużyn: AP Jasło, UKS 6 Jasło - dwie drużyny, Bardomed Krosno 2 drużyny, AP Sanok i my. Mecze każdy z każdym po 20 minut. Na turniej pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie - brakło 3 zawodników z podstawowego składu. Mimo to turniej zaczęliśmy obiecująco od wygranej z AP Sanok 4-2. Niestety później przyszły porażki z mocnymi drużynami z Jasła i Krosna. Drugie spotkanie wygraliśmy z rezerwami UKS 6 Jasło. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Organizator przygotował puchary i medale oraz pizzę dla wszystkich drużyn. Na turnieju wystąpili: Palcar Filip, Wrona Bartosz, Kiełtyka Zosia, Marszał Kinga, Sudyka Adrian, Ziomek Szymon, Szwast Grzegorz, Spyrka Igor.  Trenera Wojciech Kiełtyka.