Wysoka wygrana z Karpatami

W piątek 21 września młodzicy rozegrali wyjazdowe spotkanie w lidze młodzika OZPN Krosno. Tym razem graliśmy z Karpatami Krosno II. Mecz cały czas pod naszą kontrolą. Zdecydowanie przeważaliśmy nad przeciwnikiem. Cztery bramki w tym meczu strzelił Radek Majka a kolejne dołożyli Kacper Laskoś i Szczepan Tomasik - dwie. Bramki padały po składnych kombinacyjnych akcjach. Nie ustrzegliśmy się błędów w obronie co skutkowało utratą dwóch bramek. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 7-2. W meczu wystąpili:

Dominik Klimczak, Szczepan Tomasik (2), Kacper Zrebiec, Radek Majka (4), Kacper Laskoś (1), Julka Laskoś, Wiktoria Leśniak, Sebastian Marszał, Kacper Pikul, Hubert Smyka i Mikołaj Dziadosz,