Tempo kontynuuje zwycięską passę.

Pierwszy czerwcowy weekend był bardzo udany dla drużyn z Nienaszowa, które kontynuowały swoją zwycięską passę. Wszystkie drużyny odniosły zwycięstwa:

młodzicy wygrali z Karpatami Krosno 4-1,

trampkarze pokonali Górnika Strachocinę 3-0,

juniorzy pokonali Orła Lublę 2-1

seniorzy pokonali Zamczysko Mrukowa 4-1

Młodzicy rozgrywali wyjazdowe spotkanie z Karpatami Krosno. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana z wieloma niewykorzystanymi sytuacjami po obu stronach. W drugiej połowie meczu padły trzy bramki z dystansu, które strzelili Karol Tomasik, Konrad Gołąb i Kacper Laskoś. Czwartą bramkę po uderzeniu głową z rzutu rożnego strzelił Szymon Leśniak. Pod koniec spotkania po licznych zmianach dokonanych w naszej drużynie nasi przeciwnicy coraz śmielej radzili sobie pod naszą bramką. W ostatniej akcji meczu strzelili bramkę honorową i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-1. Po tym meczu już jesteśmy pewni zajęcia drugiego miejsca w lidze bez względu na wyniki ostatniej kolejki. Ostatni mecz gramy u siebie 8 czerwca o 16,30 z Koniczynką Krosno. Zapraszamy kibiców do dopingowania swojej drużyny.

Żrebiec Kacper - 1

W sobotę trampkarze wyjechali na spotkanie z Górnikiem Strachocina. Niespodziewanie ostatnia drużyna w lidze, która nie wygrała jeszcze żadnego spotkania grała z nami jak równy z równym. Do przerwy było 2-2 - bramki Romanek i Gierlasiński Miłosz. W przerwie trenerka poprosiła o weryfikację zawodników drużyny przeciwnej i wyszła przyczyna tak dobrej dyspozycji Górnika. W składzie przeciwnika grało 3 juniorów. Po pierwszej połowie sędzia zakończył spotkanie i mecz zakończył się walkowerem 3-0 dla Nienaszowa.

Poz      Zespół                                      M      Z      R      P       Gole         +/-      Pkt

1 • UKS Tempo Nienaszów                 18     14      2      2       91--36       55      44

2 • ULKS Blizne                                   18     14      1      3     105--29       76      43

3 • Orzeł Pustyny                                 18      10      1      7       88--37       51      31

4 • OKS Sobniów Jasło                        18       8      2      8       64--38       26      26

5 • Burza Rogi                                      18       4      0     14      42--117    -75      12

6 • Górnik Strachocina                         18        0      0     18      17--147  -130       0