II miejsce rocznika 2009 w Jaśle

31 maja w Jaśle odbył się turniej rocznika 2009 organizowany przez Czarnych Jasło. Turniej "Od małego na całego" zorganizowany został z okazji dnia dziecka z licznymi nagrodami dla wszystkich uczestników. W turnieju wystąpiły drużyny z powiatu jaslielskiego: AP Jasło, UKS 6 Jasło, Globall Soccer Scademy Jasło, LPFA Kołaczyce, Błażkowa i my. Były to mini mistrzostwa powiatu. Graliśmy każdy z każdym na dwóch boiskach. Już w pierwszym meczu spotkaliśmy się z najgrożniejszym przeciwnikiem UKS 6 Jasło. Mecz jak wszystkie mecze pomiędzy tymi drużynami był bardzo wyrównany i o zwycięstwie zadecydowała jedna bramka. Niestety tym razem to my popełniliśmy błąd i przegraliśmy to spotkanie 0-1. Pozostałe mecze zakończyły się naszymi wysokimi zwycięstwami. Dzisiaj bramki strzelali prawie wszyscy zawodnicy naszej drużyny. Ceremonia zakończenia turnieju i wręczania nagród odbyła się w przerwie meczu Czarnych Jasło z Kopytową. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale a drużyny puchary. W przerwach między meczami można było zjeść gorącą kiełbaskę z grilla. Organizatorzy rozdawali również za darmo popcorn i napoje.