Rocznik 2006 awansuje do finału wojewódzkiego.

Rocznik 2006 awansuje do finału wojewódzkiego.

W sobotę 17 listopada w Nowym Żmigrodzie odbyła się czwarta eliminacja do Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu do lat 12 - rocznik 2006/2007. W turnieju tym brało udział osiem drużyn z okręgu OZPN Krosno. W grupie znalezliśmy się z SMS Rzeszów, AP Jasło i Mosir Dukla. Pierwszy mecz to nasza dominacja i spokojna wygrana 3-0 z SMS Rzeszów. Drugi mecz to bardzo wyrównane spotkanie z AP Jasło, które wygrywamy 1-0. Po dwóch zwycięstwach pewni awansu do pierwszej czwórki w nasze szeregi wkrada się rozlużnienie i przegrywamy z Mosir-em Dukla 1-3. Mimo przegranej gramy dalej. W półfinale spotykamy się z AP Sanok. Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu obu drużyn rozstrzygamy w dramatycznych okolicznościach w ostatnich sekundach meczu. Szarżę Konrada na bramkę przeciwnika rękoma powstrzymuje poza polem bramkowym bramkarz z Sanoka i sędzia dyktuje rzut karny, który zamieniamy na bramkę co zapewnia nam awans do finału. W finale spotykamy się z Beniaminkiem Krosno, który po rzutach karnych wyeliminował AP Jasło. Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny strzeliły po jednej bramce. Wynik remisowy zapowiadał rzuty karne lecz do nich nie doszło bo w ostatniej minucie meczu Beniaminek strzela bramkę na wagę zwycięstwa. Wynik finałowej potyczki jednak nie był tak istotny gdyż dwie najlepsze drużyny  uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się za tydzień w Tryńczy. Będziemy kibicować naszym chłopcom ale zdajemy sobie sprawę, że ciężko będzie walczyć z największymi klubami z Podkarpacia. W finale wojewódzkim zagrają gospodarz Górnik Tryńcza oraz Piłkarskie Nadzieje Mielec, Stal Rzeszów, Orlik Przemyśl. JKS Jarosław, Dynovia Dynów, Stal Łańcut, Beniaminek Krosno i UKS Tempo Nienaszów. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Kacper Żrebiec, który pod nieobecność naszych dwóch bramkarzy spisał się znakomicie niejednokrotnie ratując nasz zespól z opresji. Za swoją postawę otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju.

W turnieju wystąpili: Kacper Żrebiec, Szczepan Tomasik, Kacper Laskoś, Konrad Gołąb, Radek Majka, Julka Laskoś, Sebastian Marszał, Kacper Pikul i Hubert Smyka.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.  Beniaminek Krosno

2.  UKS Tempo Nienaszów

3.  AP Jasło

4.  AP Sanok

5.  Mosir Dukla

6. Aktiv Pro Rymanów

7. SMS Rzeszów

8. Orzełek Bażanówka

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości