Kolejny sukces UKS-u

Dnia 30 marca 2014 w  hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle przy ul. Czackiego 2. odbył się turniej z cyklu "Piłkarska Akcja Zima" rocznik 2006 organizowany przez OZPN w Krośnie.

Kolejny turniej za nami i kolejny sukces Uczniowskiego Klubu Sportowego Tempo Nienaszów. O tym, że nasi ośmiolatkowiemają wolę walki i potrafią grać w piłkę przkonaliśmy sięjuż wcześniej w Korczynie, gdzie wygrali turniej. Tymrazem, aż tak dobrze nie poszło, ale drugie miejsce wturnieju z takimi drużynami można śmiało nazywać sukcesem.Pierwszy mecz z Pro Aktiv Rymanów był trochę chaotyczny ponieważ nasi zawodnicy nie byli przyzwyczajeni, do tak dużej hali, ale po trzech golach Kacpra Laskosia i jednym Mikołaja Dziadosza wygrywamy 4:1. Z meczu na mecz co razlepiej wychodziła gra na dużej hali, ale Ekoball Sanokdzielnie walczył z naszymi zawodnikami czego rezultatembył wynik bezbramkowy 0:0. Trzeci mecz grupowy wygrywamy z Olimpią Jasło 2:0 po golach Radka Majki.

Z siedmioma punktami wychodzimy z grupy z pierwszego miejsca i trafiamy w półfinale na Beniaminka Krosno i kolejna niespodzianka stała się faktem wygrywamy z drużyną z Krosna 1:0 po golu Szczepana Tomasika. I gramy w finalez UKS Szóstką Jasło. Tym razem jednak nie udało nam się wygrać i przegrywamy finał 1:0. A nasza jedyna dziewczynka w składzie Julka Laskoś po raz kolejny pokazała, że bronienie strzałów chłopców to dla niej nic trudnego. Przypomnijmy że po raz drugi z rzędu otrzymała nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju (tylko 2 gole puszczone)