Dobra gra UKS "TEMPO" Nienaszów na Memoriale im. M. Kumorkiewicza

Sukcesem zakończył się udział drużyny UKS "TEMPO" Nienaszów w V Piłkarskim Memoriale im. M. Kumorkiewicza, który odbył się w niedzielę 14 września na boiskach Glinika Gorlice. Nasza drużyna z rocznika 2006 po raz kolejny pokazała, że można na nią liczyć.Cztery zdecydowane zwycięstwa i jedna nieznaczna przegrana to bilans naszych spotkań w turnieju w którym nie prowadzona była klasyfikacja końcowa. Pierwszy mecz gramy z Glinikiem Gorlice III. To najsłabsza drużyna turnieju z którą odnosimy najwyższe zwycięstwo 10-0. Drugi mecz to również nasza dominacja nad drużyną Tarnowskiej Akademi Piłkarskiej i pewne zwycięstwo 4-2. Następny mecz gramy z pierwszą drużyną Glinika Gorlice. Od początku meczu u naszych chłopców wystepują objawy zmęczenia. Nasze ataki kończą się niecelnymi strzałami lub piłka zatrzymuje się na poprzeczce. Przeciwnicy na 3 minuty przed końcem meczu oddają pierwszy celny strzał na bramkę i zdobywają jedynego gola w meczu. Pomimo dobrej gry przegrywamy 0-1. Następne mecze gramy po obiedzie. Wzmocnieni i wypoczęci pewnie wygrywamy dwa kolejne mecze z Dębicką Akademią Piłkarską 5-0 i Glinikiem Gorlice II 6-1. Należy podkreślić że we wszystkich wygranych meczach scenariusz był podobny. Na początku meczu strzelaliśmy kilka bramek a potem na boisku pojawiali się młodsi zmiennicy którzy dzielnie radzili sobie ze starszymi kolegami. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Julia Laskoś – bramkarka, Kacper Laskoś, Szczepan Tomasik, Konrad Gołąb, Maciej Pietruś, Mateusz Miśkowicz, Maja Miśkowicz, Radosław Majka, Mikołaj Dziadosz i Kacper Pikul.

Sterkowicz Bogusław

Fot. www.gksglinik.pl