Brąz rocznika 2006

15 grudnia rocznik 2006 brał udział w turnieju Winter Cup w Nowym Żmigrodzie. W turnieju wzięło udział 7drużyn: AP Sanok, UKS 6 Jasło, Tesla Stropkov, Orzełki Brzozów, Beniaminek Soccer Schools, LKS Kobylankai my. Graliśmy 4+1 systemem każdy z każdym. Nasza drużyna zanotowała cztery zwycięstwa, jeden remis i jedną przegraną ze zwycięscami turnieju Orzełkami Brzozów. Turniej stał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Pomiędzy pierwszym i trzecim miejscem było tylko 2 pkt. różnicy a UKS 6 Jasło mimo że nie przegrała żadnego meczu nie zwyciężyła w turnieju. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.  Orzełki Brzozów

2.  UKS 6 Jasło

3.  UKS Tempo Nienaszów

4.  AP Sanok

5.  Beniaminek Soccer Schools

6.  Tesla Stropkov

7.  LKS Kobylanka

W naszej drużynie brakło aż trzech zawodników z podstawowego składu a mimo to do końca walczyliśmy o zwycięstwo w turnieju. Puchary i medale ufundował nasz sponsor firma ROL-BUD oddział w Nowym Żmigrodzie.