Beniaminek i Tempo klubami partnerskimi

UKS Tempo Nienaszów parterem Beniaminka

tempo_partner1

Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno podpisała umowę partnerską z UKS Tempo Nienaszów.Współpraca zakłada szkolenie dzieci i młodzieży, w oparciu o system szkolenia Beniaminka Krosno.Podpisanie umowy poprzedziło spotkanie w Gminie Nowy Żmigród z Wójtem Panem Grzegorzem Barą na którym uzgodniono treści współpracy z klubem oraz Gminą.

tempo_partner2

Beniaminka Krosno podczas podpisania umowy reprezentował Dyrektor Grzegorz Raus. UKS Tempo Nienaszów reprezentowali: Prezes Ireneusz Sajdak oraz trenerzy Bogusław SterkowiczIreneusz Kiełtyka Agnieszka Kiełtyka. Zaproszony został również Dyrektor ZS w Nienaszowie Pan Zdzisław Brocławik. Współpraca dotyczy między innymi uczestnictwa we wspólnych szkoleniach trenerów grup młodzieżowych, wyjazdach na staże krajowe jak i zagraniczne. Nastąpi także wymiana materiałów szkoleniowych, zapoznanie się z planami szkoleniowymi. Zawodnicy obydwu klubów w okresie zimowym i letnim będą rozgrywać mecze towarzyskie, koordynator z Beniaminka dwa razy w rundzie odwiedzi nasz klub podczas treningów, za zgodą rodziców najbardziej utalentowani zawodnicy Tempa będą mogli uczestniczyć w meczach szkoleniowych czy turniejach w drużynie Beniaminka. Dziękujemy Prezesowi Grzegorzowi Raus za możliwość współpracy z jedną z najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna dla obu stron.