Zwycięstwo rocznika 2006 w Dukli

W środę 24 lutego drużyna z rocznika 2006 brała udział w turnieju Dukla Cup. W grupie graliśmy z drużynami: Mosir Dukla, Wojak Wojaszówka i Ekobal Sanok. Wszystkie mecze zakończyły się naszymi zwycięstwami: 4-1, 4-0 i 1-0. W półfinale spotykamy się z UKS 6 Jasło odnosząc kolejne zwycięstwo 3-0. W finale spotykamy się z bardzo dobrze dysponowaną drużyną Mosir Brzozów. Brak koncentracji na początku meczu spowodował że przeciwnik strzela nam 2 bramki. Musimy odrabiać straty. Składne akcje, ładna gra i bardzo dobrze rozegrane stałe fragmenty gry umożliwiają nam strzelenie 2 bramek i doprowadzenie do remisu. W końcówce były jeszcze szanse na wygranie tego meczu ale zabrakło precyzji. O zwycięstwie w turnieju musiały decydować rzuty karne. Obie drużyny wykonywały karne bezbłędnie. Dopiero w piątej kolejce przeciwnicy strzelili w słupek a Mateusz dopełnił formalności i mogliśmy odtańczyć taniec zwycięstwa. Odebraliśmy medale i piękny puchar a Kacper Laskoś trofeum dla najlepszego obrońcy. Skład zespołu: Misiołek Tomek, Laskoś Kacper, Tomasik Szczepan, Gołąb Konrad, Miśkowicz Mateusz, Majka Radek i Dziadosz Mikołaj. Okiem trenera: bardzo cieszy kolejny wygrany turniej tego rocznika tym bardziej że graliśmy tylko z dwoma rezerwowymi. Chłopcy wykazali się bardzo dobrą dyscypliną taktyczną. Nie wdawali się w zbędne pojedynki tylko grali podaniami i długo rozgrywali piłkę. Strzeliliśmy najwięcej bramek z czego kilka ze stałych fragmentów gry oraz strzałów z dystansu. Zdarzył im się krótki przestój w finale ale w porę zabrali się do roboty i odwrócili losy meczu. W takich meczach hartuje się duch zespołu i wiara w swoje umiejętności. Gratuluję. Kolejny turniej tego rocznika w sobotę w Bukowsku.