Turniej Victoria Cup w Dobieszynie

Rankiem 28 kwietnia udaliśmy się na Turniej VICTORIA CUP do Dobieszyna. Był to festiwal piłkarski dla rocznika 2008 i młodszych. Graliśmy bez klasyfikacji końcowej na 2 boiskach każdy z każdym. W turnieju graliśmy 5 meczy i jak można się było spodziewać nie wygraliśmy żadnego. Był to pierwszy turniej chłopców z początkującej grupy. Trudno jest walczyć z drużynami, które trenują już dwa lata a my dwa miesiące. Chłopcy mimo to nie załamali się i cieszyli się z pierwszej strzelonej bramki i ze zdobytych medali.

Na turnieju wystąpili: Kogut Norbert, Kazecki Adam, Wójcik Dominik, Wyrzykowski Wojciech, Kmiecik Jakub, Firlit Michał, Kawecki Kamil, Bal Patryk, Kłosowski Wiktor, Mroczka Jakub, Kwiatek Filip.