Turniej rocznika 2009 w Jaśle.

1 października wybraliśmy się na turniej rocznika 2009 w Jaśle. W turnieju wystąpiło 11 drużyn podzielonych na dwie grupy. W swojej grupie rozegraliśmy 5 meczy odnosząc jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki. Zajęliśmy 4 miejsce w grupie. W następnym meczu pokonaliśmy Dunajec Nowy Sącz 2-0 a w meczu o 5 miejsce ulegliśmy 0-2 AP Jasło. Zajęliśmy 6 miejsce w silnie obsadzonym turnieju. Za nami uplasowały się takie drużyny jak Sandecja Nowy Sącz, Glinik Gorlice i Bardomed Krosno. Turniej należy zaliczyć na plus biorąc pod uwagę fakt, że w kadrze meczowej brakło 4 dobrych zawodników. Zdobywamy kolejne doświadczenie i ogrywają się kolejni zawodnicy. W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Leśniak Szymon, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Marszał Kinga, Wrona Bartosz, Dziadosz Filip, Wokurka Emil i Gierlasiński Wiktor.