Turniej rocznika 2009 w Jaśle

W niedzielę 12 lutego w Jaśle rocznik 2009 brał udział w Międzynarodowym turnieju Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Pani Joanny Frydrych. Dziesięć zespołów zostało podzielone na dwie grupy w których rozegrano mecze każdy z każdym.Pierwszy mecz remisujemy z  AP Gol Nowy Sącz I  1-1. Następnie wygrywamy dwa mecze z UKS 6 Jasło II 3-0 i AP Jasło 2-1. W ostatnim spotkaniu decydującom o miejsce w grupie mierzymy się z Dunajcem Nowy Sącz. Niestety ten mecz przegrywamy 0-3 i zajmujemy 3 miejsce w grupie. Pozostała nam walka o miejsca 5-8. W ostatnich dwóch meczach turnieju wygrywamy z Glinikiem Gorlice 1-0 i ponownie z AP Jasło 2-1  i zajmujemy V miejsce. To bardzo dobry wynik jak na tak mocno obsadzony turniej. Cieszy również fakt, że ostatnio regularnie wygrywamy z AP Jasło i UKS 6 Jasło. Około godz.13:30 turniej uświetnił występ Cheerleaderek działających przy siłowni Lady Gym w Jaśle. W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Sudyka Adrian, Źrebiec Konrad, Kiełtyka Zosia Nawracaj Szymek i Szczurek Emilka. Dziękujemy rodzicom za transport i prowadzenie drużyny.