Turniej rocznika 2008 w Odrzykoniu.

4 sierpień -Turniej rocznika 2008/9 w Odrzykoniu. W turnieju wystąpiło 16 drużyn podzielonych na 4 grupy. W grupie graliśmy z RKS Przybówka, GAP Frysztak i Zamczyskiem Odrzykoń. W pierwszym meczu po bramce Zosi Kiełtyki prowadziliśmy 1-0. W ostatniej akcji meczu przeciwnicy strzelają nam bramkę wyrównującą. W drugim meczu pewnie pokonujemy drużynę z Frysztaka 3-0. Bramki strzelają Zosia, Konrad i Adrian. W ostatnim meczu do zwycięstwa w grupie wystarczał nam remis i takim wynikiem zakończyło się spotkanie z Odrzykoniem (0-0). W ćwierćfinale spotkaliśmy się z Aktiv Pro Rymanów. Był to drugi mecz bez przerwy co przy ogromnym upale i tylko jednym zawodniku rezerwowym nie mogło wróżyć nic dobrego. Mecz ten przegraliśmy 0-3. Po tym meczu mieliśmy grać mecz o miejsca 5-8 ale zawodnicy nie mieli już sił grać w takim upale i oddaliśmy mecz walkowerem. Zostaliśmy sklasyfikowani na 8 miejscu. W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Kiełtyka Zosia, Marszał Kinga, Żrebiec Konrad, Sudyka Adrian, Kogut Norbert i Turczyk Bartosz.