Profbud Arena Cup rocznika 2006

W ostatnią niedzielę odbył się pierwszy w tym roku turniej„PROFBUD Arena Cup”! z udziałem drużyn z kategorii wiekowej U-13 - rocznik 2006 i młodsi.

pac_plakat1

W komfortowych warunkach na trzech boiskach w „PROFBUD Arenie” rywalizowało ze sobą 18 drużyn podzielonych na trzy 6-zespołowe grupy. W pierwszej fazie turnieju każda drużyna rozegrała pięć spotkań po 14 minut, a w drugiej – fazie finałowej, po dwa mecze. W stawce 18 ekip były nie tylko zespoły z niewielkiej odległości od Krosna, ale także drużyny z Krakowa, Chrzanowa, Nowego Sącza oraz dwa kluby ze Słowacji.

pac_terminarz_2006

Nasza drużyna zagrała w grupie A w której pokonała drużyny AP Głogovia Głogów Małopolski i LKS Wesoła. Z boiska schodziliśmy pokonani w trzech meczach z AP Jasło, Fablok Chrzanów i FK Junior Kosice. W fazie finałowej pewnie pokonaliśmy Fablok Chrzanów II i Orzełki Brzozów. W końcowej klasyfikacji zajeliśmy 10 miejsce na 18 drużyn. W turnieju wystąpili:

Misiołek Tomasz, Tomasik Szczepan, Żrebiec Kacper, Laskoś Kacper, Laskoś Julia, Leśniak Wiktoria, Marszał Sebastian, Pikul Kacper i Smyka Hubert.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, trenerom i sympatykom naszej drużyny za udział w piłkarskich zmaganiach.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.