Finał wojewódzki turnieju o Puchar Tymbarku.

XIX Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

4 kwietnia w Tarnobrzegu odbył się Finał wojewódzki U-10 Turnieju o Puchar Tymbarka. Naszą gminę reprezentowała drużyna składająca się z chłopców z Nienaszowa i Nowego Żmigrodu pod nazwą Nowy Żmigród - Nienaszów.

W rozgrywkach grupowych trafiliśmy na drużyny Orzełków Brzozów, Wólka Pełkińska i Beniaminka Krosno. W pierwszym meczu z Brzozowem prowadziliśmy już trzema bramkami by cały mecz zremisować 3-3. W następnym spotkanieu pewnie pokonujemy grając większość meczu rezerwami Wólkę Pełkińską 5-0. Przed ostatnim meczem już wiedzieliśmy że aby awansować do dalszej fazy turnieju musimy wygrać z Krosnem. Niestety przeciwnik okazał się zbyt wymagający i przegrywamy ten mecz nie awansując do dalszego etapu rozgrywek. Nasze drużyny mają pecha w tych rozgrywkach.  Już trzy razy graliśmy w finałach wojewódzkich i za każdym razem trafialiśmy na Beniaminka Krosno, który zawsze jest jednym z faworytów turnieju.

Na turnieju wystąpili: Palcar Filip, Sudyka Adrian, Dziadosz Filip, Szyndak Jakub, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Wrona Bartosz, Łajdanowicz Jakub i Gierlasiński Wiktor.