FINAŁ KIDS LIGI

W niedzielę 5 listopada odbył się finał rozgrywek Beniaminek Kids Ligi. Graliśmy systemem pucharowym. Drużyny zostały rozstawione w pucharach na podstawie wyników z Ligi. Mecze trwały 15 minut do osiągnięcia zwycięstwa przez jedną z drużyn ( możliwe karne, drużyna która przegrywa -odpada). Pierwszy mecz graliśmy z Targowiskami. Był to mecz do jednej bramki w którym przeciwnikom strzelamy 5 goli i awansujemy do półfinału. W półfinale spotykamy się z faworytem rozgrywek - pierwszą drużyną Beniaminka Krosno. Niestety mecz przegrywamy i pozostała nam walko o miejsce trzecie. W małym finale pewnie pokonujemy Krościenko Wyżne i zajmujemy trzecie miejsce w lidze. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Każda drużyna otrzyma pamiątkową statuetkę. Trzy najlepsze drużyny w danej kategorii otrzymały puchary. Na zakończenie rozgrywek odbył się pokaz mistrza Polski Dawida Krzyżowskiego - FREESTYLE FOOTBALl. Puchary ufundował i wręczył Poseł na sejm: Piotr Babinetz.

Zdjęcie użytkownika Beniaminek Kids Liga.