Finał Kids Ligi

W niedzielę 23 kwietnia odbył się finał II edycji „Beniaminek Kids Ligi”!

BKL_newsNiedzielne rozgrywki rozpoczęła kategoria 2004 i młodsi. Pierwszy mecz wygraliśmy z drużyną Blue Boys 5-0. W następnym meczu spotkaliśmy się z najlepszą drużyną rundy zasadniczej AP Sanok. Po bardzo wyrównanym meczu i wielu niewykorzystanych sytuacjach mecz przegrywamy 0-2 i pozostał nam mecz o 3 miejsce z Orzełkami. Był to trzeci mecz bez przerwy na odpoczynek a mecze trwały po 25 minut. Niestety zmęczenie dało się we znaki naszym zawodnikom i popełniali zbyt wiele błędów a przeciwnicy wykorzystywali prawie wszystkie szanse na zdobycie gola. Mecz zakończył się naszą przegraną 4-6 i zajęliśmy w turnieju 4 miejsce. O 11:15 wystartowały rozgrywki kategorii 2006 i młodsi (czas meczu 15 minut). Do rozgrywek przystąpiliśmy osłabieni brakiem dwóch zawodników. Od początku turniej nie układał się po naszej myśli. W pierwszym spotkaniu z Łężanami prowadziliśmy już 2-0 by w ostatnich dwóch minutach dać sobie strzelić dwie bramki i o zwycięstwie musiały decydować rzuty karne. Niestety przegrywamy w karnych 2-3. Drugi mecz z AS Gol wyglądał podobnie jak poprzedni. Prowadzimy 1-0, dajemy sobie strzelić bramkę i przegrywamy w karnych 4-5. W ostatnim meczu z Orłami Murawy wygrywamy 3-2 i zajmujemy 7 miejsce w turnieju. Brakło nam koncentracji i poszanowania piłki w końcówkach meczy a wynik końcowy mógłby być o wiele wyższy. Mam nadzieje, że zawodnicy wyciągną wnioski z turnieju bo na błędach też się można uczyć.

Dziękujemy rodzicom za doping i transport na turnieje. Był to bardzo dobry trening i przetarcie przed rozgrywkami Ligi Młodzika, która rozpoczyna się w najbliższy piątek. Prosimy o doping i wsparcie w transporcie na mecze ligowe.