Drugie miejsce w Bajdach

W piątek po południu rocznik 2008 i młodsi brał udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym na orliku w Bajdach. W turnieju brało udział pięć drużyn które rozegrały po cztery 15 minutowe mecze - każdy z każdym. Nasza drużyna po raz pierwszy grała na orliku. W pierwszym meczu widać było brak ogrania i pomimo strzelenia pierwszej bramki mecz przegrywamy 1-2.. W każdym następnym meczu spisywaliśmy się coraz lepiej: najpierw remis 1-1 a potem zwycięstwa 4-1 i 11-0. Królem strzelców turnieju został nasz zawodnik Szymon Miśkowicz. Końcowa klasyfikacja turnieju:                                                                                                  1. Olympik 2014 Zręcin.                                                                                                                                                  2. UKS "TEMPO" Nienaszów.                                                                                                                                       3.  Wojak Wojaszówka.                                                                                                                                                4.  Zamczysko Odrzykoń.                                                                                                                                              5.  Wojak Wojaszówka II.                                                                           Na turniej pojechało 11 chłopców i dwie dziewczynki. Jako jedyni graliśmy dwoma składami - zmienialiśmy nawet bramkarzy. Skład naszej drużyny: Kudłaty Wiktor, Palcar Filip, Miśkowicz Szymon, Nawracaj Szymon, Majka Karol, Turczyk Bartosz, Kiełtyka Zosia, Szczurek Emilka, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Stoś Igor. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie. Następny turniej tego rocznika już w środę w Krośnie.