Druga kolejka rundy wiosennej

W drugiej kolejce rundy rewanżowej nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem. Młodzicy podejmowali u siebie Wojaka Wojaszówkę. Na wiosnę dopadła naszą drużynę dziwna niemoc strzelecka. Było to widać również w tym spotkaniu. Pomimo wielu dobrych sytuacji strzeleckich nie potrafiliśmy umieścić piłki w bramce przeciwnika. Wojak nie grał porywającego meczu i mimo to zdołał nam strzelić trzy bramki. Widzę dużą zbieżność sytuacji młodzików z drużyną seniorów. Oni także przegrali pierwsze dwa mecze w lidze by odblokować się dopiero w trzecim meczu. Mam nadzieję, że nasi młodzi piłkarze pójdą w ślady swoich starszych kolegów w środowym wyjazdowym meczu z OKS Sobniów.

Trampkarze grali wyjazdowe spotkanie z najgrozniejszym przeciwnikiem ULKS Blizne. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. Dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie lecz za każdym razem przeciwnicy zdołali wyrównać. Mecz zakończył się remisem 3-3. Ten wynik nic nie zmienia w układzie tabeli i dalej znajdujemy się na 1 miejscu z 3 pkt. przewagi nad naszymi dzisiejszymi przeciwnikami. Bramki strzelali:

Romanek Dominik  -  2

Bugiel Łukasz  -  1