Zwycięstwo w debiucie

W sobotę 2 września trampkarze UKS Tempo Nienaszów rozegrali swój pierwszy mecz w lidze. Na początku gra nie układała się po naszej myśli i straciliśmy 3 bramki. Szybko stracone bramki nie podłamały naszej drużyny i jeszcze w końcówce pierwszej połowy zdobywamy dwie bramki i do szatni schodzimy przy wyniku 2-3. Druga połowa należała już do nas. Strzelamy kolejne 4 bramki a przeciwnicy zdołali tylko raz umieścić piłkę w naszej siatce. Mecz kończy się naszym zwycięstwem 6-4. Drużyna pokazała charakter wyciągając wynik z 0-3 do 6-4. Mamy wytrzymałość i umiejętności techniczne, potrzeba nam tylko zgrania i w kolejnych meczach powinno być jeszcze lepiej. Strzelcy bramek:

Miłosz Gierlasiński  -  2

Kacper Laskoś  -  1

Konrad Gołąb  -  1

Sebastian Baran  -  1

Dominik Romanek  -  1

Zapraszamy na kolejne mecze trampkarzy - najbliższy 9 września w Bliznem. Wyjazd o 14,30 z parkingu szkolnego. Mogą jechać kibice - składka po 20 zł.