Udane turnieje rocznika 2005 i 2007

W ostatni weekend 19 i 20 sierpnia braliśmy udział w dwóch turniejach organizowanych przez OKS Sobniów na byłym stadionie Rafinerii Jasło w Niegłowicach. W sobotę młodzicy z rocznika 2005 i młodsi wygrali wszystkie mecze w swojej grupie nie tracąc nawet bramki. Wygraliśmy kolejno z Burzą Rogi 6-0, OKS Sobniów 3-0, Global Soccer Akademy Jasło 3-0 i Wisłoką Błążkowa 7-0. W półfinale spotkaliśmy się z Orłem Pustyny. Był to mecz niewykorzystanych szans. Mieliśmy masę okazji do strzelenie bramki ale nic nam nie wchodziło a bramkarz przeciwników popisywał się refleksem i szczęśliwymi interwencjami. Przeciwnicy w końcówce meczu oddali mocny strzał z za połowy boiska. Do piłki wybitej przez naszego bramkarza szybciej dobiegł napastnik Orła i to Pustyny wygrały 1-0 i zagrały w finale. W ostatnim meczu turnieju wygraliśmy po walce z Kotwicą Korczyna 2-1 i zajęliśmy trzecie miejsce. W finale Orzeł Pustyny pokonał  Burzę Rogi i został zwycięzcą turnieju. Statuetkę najlepszego zawodnika zdobył strzelec 14 bramek Konrad Gołąb.

W niedzielę grał rocznik 2007. W turnieju wystąpiło 7 drużyn, które rozegrały mecze każdy z każdym. Wyniki naszych meczy:

UKS Tempo - Global Soccer Akademy Jasło  8 - 1

UKS Tempo - UKS 6 Jasło 0 - 6

UKS Tempo - Izolator Boguchwała 9 - 0

UKS Tempo - AP Goal Nowy Sącz 2 - 3

UKS Tempo - Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 - 3

UKS Tempo - Bardomed Krosno 0 - 6

W obu turniejach wystąpiliśmy bez kilku podstawowych zawodników. W roczniku 2007 dało się odczuć brak naszego najlepszego strzelca Radka Majki. Pomimo to rozegraliśmy bardzo wyrównane mecze z Bieszczadami Ustrzyki Dolne i AP Goal Nowy Sącz. Z Ustrzykami trzy razy wychodziliśmy na prowadzenie i za każdym razem przeciwnicy strzelali bramkę wyrównującą. Z Nowym Sączem straciliśmy bramkę na 30 sekund przed końcem meczu. Gdybyśmy utrzymali remis do końca to my zajęlibyśmy trzecie miejsce w turnieju. Ostatecznie turniej wygrał UKS 6 Jasło a kolejne miejsca zajęli Bardomed Krosno, AP Goal Nowy Sącz, Bieszczady Ustrzyki Dolne UKS Tempo Nienaszów, Izolator Boguchwała i Global Soccer Akademy Jasło. Statuetkę wyróżniającego się zawodnika otrzymał nasz stoper Sebastian Marszał.