Winter Cup rocznika 2010

W sobotę 7 marca organizowaliśmy drugi z cyklu 3 turniejów Winter Cup Nienaszów. Turniej odbył się w hali sportowej w Nowym Żmigrodzie. W zawodach wystąpiło 6 drużyn. Rozgrywki  toczyły się systemem każdy z każdym. Wyniki naszej drużyny w dwóch pierwszych meczach nie napawały optymizmem. Remis z Zagórzem 1-1 i przegrana z Jasłem 0-2.         W kolejnych meczach zanotowaliśmy trzy zwycięstwa  z Glinikiem Gorlice 3-0 oraz z Bieczem i Bażanówką po 2-0. Uzyskane wyniki przy niespodziewanej przegranej UKS 6 Jasło z Bieczem pozwoliły nam na zajęcie bardzo dobrego drugiego miejsca.

Końcowa kolejność turnieju:

1. AP Kolejarz Zagórz

2. UKS Tempo Nienaszów

3. UKS 6 Jasło

4. Podhalanin Biecz

5. Glinik Gorlice

6. Orzeł Bażanówka

Królem strzelców został Bochnak Kuba z AP Kolejarz Zagórz. Najlepszym bramkarzem turnieju został Szwast Grzegorz z UKS Tempo Nienaszów. Statuetkę dla najlepszego zawodnika odebrał Jagielski Oskar z UKS 6 Jasło.