Winter Cup rocznika 2009

W sobotę 29 lutego organizowaliśmy pierwszy z cyklu 3 turniejów Winter Cup Nienaszów. Turniej odbył się w hali sportowej w Nowym Żmigrodzie. W zawodach wystąpiło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Rozgrywki grupowe toczyły się systemem każdy z każdym. Pierwsza drużyna zwyciężyła ze Startem Rymanów 3-0, zremisowała po bardzo dobrej grze z Glinikiem Gorlice 1-1 i zwyciężyła z Ekobalem Sanok II 5-2. Druga drużyna przegrała z UKS 6 Jasło 0-1 oraz zremisowała z Barcelonką Pakoszówka 1-1 i Ekoballem Sanok I 0-0. Pierwszy skład po przegranym półfinale z UKS 6 Jasło 1-4 zwyciężyła w małym finale po rzutach karnych 2-1 i zajęła 3 miejsce. Drugi skład zwyciężył ze Startem Rymanów 4-1 i przegrał w rzutach karnych mecz o 5 miejsce z Ekoballem Sanok II. 2-3. Końcowa kolejność turnieju:

8. Start Rymanów

Królem strzelców został strzelec 10 bramek Witold Wałęga z Glinika Gorlice. Najlepszym bramkarzem turnieju został Nikodem Wolski z UKS 6 Jasło. Statuetkę dla najlepszego zawodnika odebrała Zosia Kiełtyka z UKS Tempo I.

Turniej bardzo udany dla obu naszych drużyn biorąc pod uwagę brak 6 zawodników i to że obie nasze drużyny grały bez zawodników rezerwowych.