Turniej rocznika 2010 w Nowym Żmigrodzie

1 maja na stadionie w Nowym Żmigrodzie odbył się turniej rocznika 2010. W turnieju tym uczestniczyła również drużyna UKS Tempo Nienaszów w skład której weszli wszyscy z rocznika 2010 plus dziewczynki o rok starsze i Gracjan Gryziec. W turnieju wystąpio 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. My graliśmy w grupie z Ziomkami Rzeszów, Bardomedem Krosno, Wisłoką Błażkowa i AP Jasło. Turniej był bardzo dobrze obsadzony i nasza młoda drużyna wygrała tylko jeden mecz zajmując ósme miejsce w turnieju.

We wtorek 1 maja dziesięć drużyn (rocznik 2010 i młodsi) z terenu naszego województwa przybyło do Nowego Żmigrodu, by wziąć udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród. Przez cały turniej, który trwał blisko 6 godzin, dopisywała piękna, słoneczna pogoda.

Drużyny walczyły podzielone na dwie grupy, a końcowa klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
1. „BardoMed” Krosno,
2. AP „Ziomki” II Rzeszów,
3. AP „Ziomki” I Rzeszów,
4. „Tarnovia” Tarnów,
5. „Beniaminek” Krosno,
6. AP Sanok,
7. AP Jasło,
8. UKS „Tempo” Nienaszów,
9. Global Soccer Academy,
10. „Wisłoka” Błażkowa.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal, a trzy najlepsze drużyny również puchary.

Organizatorami turnieju byli: Wójt Gminy Nowy Żmigród Grzegorz Bara oraz Stowarzyszenie „Turnieje sportowe” Jasła.