III miejsce rocznika 2009 w Dukli

W sobotę 20 stycznia rocznik 2009 pojechał na kolejny turniej do Dukli gdzie odbył się MOSiR Dukla Cup. W turnieju graliśmy systemem każdy z każdym. Wystawiliśmy dwie piątki, które grały na zmianę. W ten sposób wszyscy mogli pograć w polu nawet bramkarze.Turniej rozpoczęliśmy od falstartu przegrywając po dwóch naszych błędach z MOSiR Dukla 2-1. Następnie remisujemy z MOSiR Brzozów 0-0. Kolejne meczu już wyglądały dużo lepiej. Wygrywamy z Wilczkami Lesko 2-0, remisujemy z  Beniaminkiem Krosno 1-1 i wygrywamy z AP Jasło 3-2 oraz Sokolikiem Stary Sącz 1-0.  Na turnieju wystąpili: Palcar Filip, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Leśniak Szymon, Wrona Bartosz, Kiełtyka Zosia, Marszał Kinga, Najba Kacper, Gierlasiński Wiktor i Tabaka Przemysław. Szymon Leśniak otrzymał statuetkę dla wyróżniającego się zawodnika turnieju. Kolejność końcowa turnieju:

1.  Beniaminek Krosno

2.  MOSiR Dukla