Wysoka wygrana młodzików

We wtorek 18 września młodzicy rozegrali kolejne spotkanie w lidze młodzika OZPN Krosno. Tym razem podejmowaliśmy u siebie Standart Święcany. Mecz czały czas pod naszą kontrolą. Zdecydowanie przeważaliśmy technicznie nad przeciwnikiem. Cztery bramki podły po strzałach głową. Doskonałymi dośrodkowaniami z rzutu rożnego popisywał się Kacper Pikul, który zaliczył cztery asysty. Pozostałe bramki padały po składnych kombinacyjnych akcjach. Nie ustrzegliśmy się błędów w obronie co skutkowało utratą dwóch bramek. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 9-2. W meczu wystąpili:

Dominik Klimczak, Szczepan Tomasik (4), Kacper Zrebiec (2), Radek Majka (2), Kacper Laskoś (1), Julka Laskoś, Wiktoria Leśniak, Sebastian Marszał, Kacper Pikul, Hubert Smyka i Mikołaj Dziadosz,